بارتومئو: دیبالا بازیکن بزرگی است ولی هدف ما نیست

بارتومئو-دیبالا-بازیکن-بزرگی-است-ولی-هدف-ما-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - بارتومئو درباره علاقه بارسلونا به دیبالا صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه بعد از جدایی نیمار، در تابستان 2017 بحث های فراوانی درباره تلاش بارسلونا برای خرید دیبالا مطرح شد و حتی صحبت از این شد که بارسا در ژانویه یا تابستان 2018 دوباره برای خرید ستاره یوونتوس اقدام می کند ولی بارتومئو مدیر بارسا امکان خرید دیبالا را رد کرده است:

نگاهم به دیبالا چگونه است؟ او بازیکن بزرگ و فوق العاده ای است ولی از تیمی که داریم راضی و خوشحال هستیم. در عین حال او بازیکن یوونتوس است و ما هم برای باشگاه یوونتوس و مدیران این تیم احترام زیادی قائل هستیم.

بارسلونا بعد از جدا شدن نیمار، دمبله را جذب کرد ولی صحبت از علاقه این تیم به کوتینیو و دیبالا هم مطرح بود. دیبالا هفته آینده در ترکیب یوونتوس مقابل بارسلونا قرار می گیرد.

1878

اختصاصی

نظرات ۷

 • sha.sa

  از تیمی که داری راضی ای؟ تیمی که انقد بد باز می کنه؟ تیمی که فقط به مسی خلاصه میشه و بدون اون هیچه؟! دیبالا عاقلانه ترین گزینه برای بارساست. احتمالا منتظری تا سه چهار سال دیگه کلوپ کوتینیو رو بت بده نه؟

 • mkz

  هدف ما دلوفئو است

 • حامد نقدی

  کاش همون اخراج بشی و شرت از سر تیم باز بشه، دیبالا رو ول کردی رفتی سراغ کوتینیو آخرشم هیچی به هیچی، حالا هم می‌گی هدف ما نیست، پس می‌خوای از ایران بازیکن بگیری؟

 • محمود

  موافقم ۱۵۰م میرزه ولی اون کارایی رو برا بارسا نداره بارسا ۲تا مثل ژاوی و اینیستا میخواد تا باز حرف اول رو بزنه چون دیبالا بیشتر ۱گل بزرگه تا بازیساز بزرگ

 • حمید مسی

  مدیر بی کفایت و احمق بارسا.حتماً هدفت امثال آندره گومز،آلکاسر،پائولینیو،دینیه،آردا توران و...هستش.چرا از بارسا نمیری بیرون تا ما جشن بگیریم
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور

 • عشق یونتوس

  داورسلونا ها شما خواب دیبالا رو باید ببینید

 • رضا

  همچين ميگه انگار هدفش بود ميتونست بخردش
  خخخ

برچسب ها