فنونی‌زاده: مرحله مقدماتی تمام شد، باید به فکر جام جهانی باشیم

فنونیزاده-مرحله-مقدماتی-تمام-شد-باید-به-فکر-جام-جهانی-باشیم

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت که مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به پایان رسیده و باید به فکر جام جهانی بود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، مرتضی فنونی‌زاده درباره توقف ایران برابر سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: بازیکنان ما دوست نداشتند رکورد گل نخوردن را از دست بدهند. وقتی سوریه به گل رسید، همه چیز تغییر کرد و بازیکنان تحت تأثیر شکسته شدن رکورد خود بودند. خوشبختانه در نیمه اول گل تساوی را زدیم و در نیمه دوم هم جلو افتادیم، اما اواخر بازی سوریه که با انگیزه‌تر از ایران بود، بازی را به تساوی کشاند.

وی افزود: مرحله مقدماتی به پایان رسید و اکنون باید به فکر جام جهانی باشیم. ما بازی با روسیه را در پیش داریم که بازی تدارکاتی خوبی است. روسیه یکی از تیم‌های خوب اروپاست و بازی با این تیم به ایران برای آماده‌سازی ما کمک خواهد کرد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: امیدوارم فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج تدابیری بی‌اندیشند تا تیم ملی بازی‌های تدارکاتی بیشتری برگزار کرده و با آمادگی بالا در جام جهانی شرکت کند.

 

2051

خبرگزاری میزان

نظرات ۶

 • مهگل

  امیدوارم این دفعه حداقل از گروهمون صعود کنیم.

  • امین از خراسان کبیر

   ببخشید حداکثر چی میشه؟حتما بریم جزء چهار تیم برتر جام!!! ما اگه فقط با بازیهای آبرومندانه حذف بشیم شاهکار کردیم.توقعات رو بیارین پایین!!!

 • راشا

  خب وقتی که گل خوردند و رکورد از دست رفت چرا تو فاز حمله موفق نبودیم به اینکه دو تاگل خوردیم اعتراضی وارد نیست ولی چرا یاید به سوریه دو تا گل بزنیم. چرا نباید ی برنامه حسابی برای پیش افتادن یا جبران گلای خورده نباشه (برگردین به بازی با بوسنی) مگه ما همون ایرانی نیستیم که یه قلم هشت تا به چین می زدیم. اگه بقیه پیشرفت کردن پس چرا ما نکردیم!

  • matin

   من طرفدار کی روش نیستم ولی اقلا انتقاد میکنین منطقی باشین.
   اونموقع که ما هشت تا میزدیم آلمانم هشت تا میزد. حتی اوکراینم با تیمای درجه چند nتا گل میزد
   ولی فوتبال عوض شده.
   فلسفه ها شبیه هم شده. تاکتیک ها نزدیک شدن.
   تمرینا همه جا حرفه ای شده ...

 • کیروش یه دنیاست

  یادم نمیره اون شوتهای سرکشی که میزدی. یادش خیر همه بی ادعا و با تعصب بازی میکردند.

  • رک طهروون

   اونی که شوت زن بود، داداشش مهدی فنونی زاده بود

برچسب ها