کرانچار: شکست در جام حذفی را باید در ۳ دیدار آینده‌مان جبران کنیم

کرانچار-شکست-در-جام-حذفی-را-باید-در-3-دیدار-آیندهمان-جبران-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم در سه بازی مهم آینده پیروز شویم و شکست در جام حذفی را جبران کنیم.

به گزارش وبسایت نود ، زلاتکو کرانچار پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان و حذف از رقابت‌های جام حذفی اظهار داشت: برای چنین مسابقه‌ای نمی‌دانم چه چیزی باید بگویم. ما بر حریف مسلط بودیم و شانس‌های بسیاری را ایجاد کردیم. این را نباید پنهان کرد که قطع برق ورزشگاه به ضرر ما بود و جایی که مسابقه را در دست داشتیم قطع برق باعث شکستن حملات‌مان شد.

وی در ادامه افزود: کسب این نتیجه و حذف از جام حذفی باعث خراب شدن جو اطراف تیم می‌شود، اما امیدوارم در سه بازی مهم آینده پیروز شویم و این نتیجه را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا جوسازی تیم حریف که گفته بودند از این رقابت‌ها انصراف می‌دهد، تأثیری در ذهن بازیکنانش مبنی بر از پیش باخته بودن حریف داشته است یا نه، گفت: از یک هفته قبل و زمانی که این اخبار منتشر می‌شد، به بازیکنان هشدار می‌دادم. به غیر از این، صحبت‌های بنده نیز این مسئله را نشان می‌داد و بازیکنان ما از نظر انگیزه هیچ چیزی کم نداشتند. ما باید مهاجمان خود را آنالیز کرده و به آنها برای گل نزدن‌شان هشدار  بدهیم. باید کیفیت مهاجمان‌مان را بالا ببریم تا دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

 

2020

تسنیم

نظرات ۲

  • یه سپاهانی متعصب

    بسه دیگه..همش بهانه هر بازی همینو میگی . این همه مهاجم داریم پس اینا کی میخان گل بزنن بجای اینکه 3 تا مهاجم متوسط بخرین پولشو یه مهاجم تراز اول عالی میگرفتین اینطور نمیشد. توپ تو سه قدمی میزنن اوت . . متاسفانه با این نتایج اسفبار دیگه داریم اعتمادمونو بهتون از دست میدیم اقای کرانچار.
    هر سال بدتر از سال بعد
    خسته شدیم بخدا...

  • جلل الخالق

    مگه يكي از ٣ بازي آيندتون با پرسپوليس نيست؟؟؟

برچسب ها