امباپه: به منچسترسیتی "نه" گفتم و نه به گواردیولا!

امباپه-به-منچسترسیتی-نه-گفتم-و-نه-به-گواردیول

وبسایت رسمی برنامه نود - امباپه مدعی است پاسخ منفی وی به باشگاه منچسترسیتی بوده و نه شخص گواردیولا.

به گزارش وبسایت نود، کیلیان امباپه روز چهارشنبه به طور رسمی به هواداران پاریسن ژرمن معرفی شد و حالا باید ستاره سابق موناکو را در پیراهن پی اس جی ببینیم، این در شرایطی است که امباپه در تابستان ۲۰۱۷ به تیم های مختلفی لینک شد و یکی از آن ها منچسترسیتی بود ولی در نهایت او راهی پاریس شد. ستاره نوظهور فوتبال فرانسه در مورد پیشنهاد سیتی چنین گفته است:

وقتی در ماه می فصل به پایان رسید، در فکر ماندن در موناکو بودم. هیچ ذهنیتی درباره جدایی نداشتم. وقتی با مربیان ملاقات داشتم، گفتم که اولویتم ماندن در موناکو است و اگر انتظاراتی را که دارم، موناکو برآورده کند، این تیم را ترک نمی کنم. ولی بعد از آن، اتفاقاتی رقم خورد و نظرم عوض شد. من به منچسترسیتی پاسخ منفی دادم و نه به گواردیولا. در صحبت با او، درباره تاکتیک ها صحبت کردیم، این که قرار است چطور از من استفاده کند. او مربی ای است که کاملاً فوتبال را احساس می کند. او جام های مختلفی را فتح کرده و شور و تعصبش را به شما منتقل می کند. مربیانی که را مدام درباره فوتبال صحبت می کنند، دوست دارم. اونای امری هم همین طور است.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • F.lampard

  برعکس...
  باید ن ب گواردیولا میگفتی ن ب من سیتی....

  • پپ

   تو فوتبال تعصب خوبه ولی باید کنارش متطق هم داشته باشی
   گواردیولا یکی از بهترین مربیان دوران فوتبال هست وخواهد بود ونظرشما اون رابهتر خواهد کرد یه مربی کامل از لحاظ دانش فوتبالی تخصص اخلاق شاداب بدون حاشیه
   این‌دو سه سال بد کار کرده ولی مطمءنم امسال یکی از بهترین سالهای سیتی خواهد بود

 • سینا

  خب فرقی نمیکنه . وقتی به سیتی نه گفتی یعنی به گواردیولا هم نگفتی دیگه و بلعکس خخخ

برچسب ها