تلاش برای برگزاری بعضی از بازی‌های لالیگا در خارج از اسپانیا

تلاش-برای-برگزاری-بعضی-از-بازیهای-لالیگا-در-خارج-از-اسپانیا

وبسایت رسمی برنامه نود - احتمال دارد چند بازی از لالیگا در چین یا آمریکا برگزار شود.

به گزارش وبسایت نود، منابع معتبر خبری گزارش می دهند که سران فوتبال اسپانیا در حال بررسی برگزاری بازی های لالیگا در خارج از اسپانیا هستند. قرار است این موضوع با 20 باشگاه لالیگایی در میان گذاشته شود و نظر آن ها پرسیده شود.

خاویر تباس رییس لالیگا با تایید این خبر اعلام کرده بنا به دلایلی همچون، جذب حامیان مالی، پخش تلویزیونی و درآمد بیشتر در حال بررسی این طرح هستند تا در هر فصل چند بازی از لالیگا در خارج از اسپانیا برگزار شود.

اگرچه هنوز جزییات این طرح مشخص نیست ولی گفته می شود مقصد احتمالی، چین یا آمریکا است و حتی امکان دارد از فصل آینده این طرح اجرایی شود. در طی سال های اخیر تیم های لالیگایی با حضور در چین و آمریکا در قالب بازی های دوستانه به مصاف هم رفته اند که استقبال خوبی هم از این مسابقات شده است.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • موسی فتحعلی

  زنده باد لالیگا

 • ❤سلطان کریس❤

  آهابعد کدوم تیم دوست داره توی بازی که میزبانه وامکان بردش بالاست بره چین یاآمریکا....رئال بارسا که فکرنکنم درصورت میزبانی راضی بشن برن کشور دیگه.الا به اینکه پول هنگفتی بگیرن...

 • بارسا

  به نظر من اصلا پیشنهاد خوبی نیس...
  سفرهای طولانی به ضرر بازیکن ها تموم میشه...

 • Cr7-17

  اگه تیمهای کوچک قبول کنن هم تیمهایی مثل رئال پادشاه اروپا؛ داورسلونا و اتلتی و سویا و والنسیا که بازیهاشون فشرده ست قبول نمیکنن این مسافتهای طولانی رو برن و بیان
  !Hala madrid¡...

 • 0000

  تازه داشتیم با کمک داور ویدئویی کنار میومدیم

برچسب ها