دایی:مقابل اکسین روی دو اشتباه باختیم

داییمقابل-اکسین-روی-دو-اشتباه-باختیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال سایپا، گفت: ما مقابل اکسین روی دو اشتباه باختیم، با احترام به حریف فوتبال خاصی از آنها ندیدم.

به گزارش وبسایت نود ، علی دایی بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل اکسین و حذف از جام حذفی، گفت: در امروز و مسابقه قبل اسیر اشتباهاتمان شدیم. مقابل تراکتورسازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم و گل نمی‌زدیم اما روی دو اشتباه گل خوردیم. ما مقابل اکسین روی دو اشتباه باختیم. با احترام به حریف فوتبال خاصی از آنها ندیدم. دو بازی پشت سر هم است که به شکل بدی توبیخ می‌شویم. قبل از گل دوم یک پنالتی به سود ما رقم خورد که داور از آن گذشت و همان توپ آمد گل شد.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد تیمش راضی بود، اظهار داشت: خیر، وقتی تیمی می بازد نمی‌توان راضی بود باید به بازی سرعت می‌دادیم حریف از همان دقایق ابتدایی به لاک دفاعی رفت و ببینید چند بار آنها روی زمین افتادند. متأسفانه بازیکنان من روش مسابقه با یک تیم دسته اولی را بلد نبودند.

سرمربی سایپا در مورد اینکه کنار زمین خیلی آرام بود اما سرمربی حریف خیلی تکاپو می‌کرد و به داور اعتراض داشت، تصریح کرد: راجع‌به همکارم صحبت نمی‌کنم برایش آرزوی موفقیت می‌کنم متأسفانه امروز راه بازی با تیم لیگ یکی را بلد نبودم.

وی در مورد اینکه حذف تیم‌های بزرگ از جذابیت‌های جام حذفی است، گفت: اگر به کل بازی نگاه کنید ما دچار دو سه اشتباه شدیم و حریف به گل رسید.

دایی در رابطه با اینکه وضعیت تیم اکسین را چطور دید، تصریح کرد: به نظرم آنها کار سختی در لیگ یک خواهند داشت.

 

 

2020

فارس

نظرات ۸

 • باشه !

 • کسری

  علی دایی پارسال قهرمان شدی.. امسال..؟ جریان چيه..؟

 • قلب آبی

  اینقد بد باخت که دیگه نتونست چیزی بگه و بندازه گردن داور.

  • سهیل

   تو ایران رسم شده هرکی خراب میکنه بندازه گردن داور
   هرکیم نتیجه میگیره بر اساس هوش درایت خودش بوده

 • reza66

  با روحیه ای که شما داری شهریار امسال سهمیه بگیر آسیایی
  آسیا تو رو کم داره

 • تیم شهرستانها

  آقای دایی چرا تیمهایی که تیم شما را میبرن هیچ وقت شایسته برد نبودن و همیشه میگید که ما از آنها برتر بودیم حتی سه بر صفر ببازید خواهشاً به تیمهای رقیب هم احترام بگذارید یکبار هم بگید که تیم حریف خوب بازی کرد و شایسته برد بود و حق ما باخت خوب تو بازی فوتبال همیشه اشتباه هستش اگه اشتباه بازیکنان نباشه زیاد گل زده نمیشه در بازی با استقلال با اشتباه منتظری و رحمتی به برد رسیدید آیا گفتید که با اشتباه بازیکنان حریف بازی را بردید نه نگفتید ،گفتید که با بازی خوب و تاکتیک تیمی بردیم. ادمین جان ببخش طولانی شد ولی لازم بود خواهشاً چاپ کن.

 • علی اقا دایی

  افرین سلطان دیگه در مورد داوری حرف نمیزنی فدااااااااااااااااااااااااای سرت

 • ابوالفضل

  شد یه بار ببازی باختو گردن بگیری؟؟؟!!! هر دفعه باختی یا گفتی داور سر مارو برید یا گفتی دو تا توپ اومد رفت تو گل ما یا به اشتباه بچه گانه بازیکنام باختیم تیم حریفم هیچ موقعیتی نداشت فقط شانسی بازی رو بردن.
  آخه چرا انقدر مغروری تو؟؟؟!!!
  وقتی مربی پرسپولیس بودی با اون بازی افتضاحی که تیمت میکرد همش مینداختی گردن اینو اون. الانم پرسپولیس همون مشکلاتو داره ولی عالی بازی میکنه...

برچسب ها