اخوان: آنهایی که به اتوبوس صنعت نفت حمله کردند از کره ماه که نیامده بودند

اخوان-آنهایی-که-به-اتوبوس-صنعت-نفت-حمله-کردند-از-کره-ماه-که-نیامده-بودند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم سپاهان معتقد است که این تیم مقابل صنعت نفت نمایش خوبی نداشت و به همین خاطر بازنده شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی اخوان درباره شکست سپاهان مقابل صنعت نفت آبادان و حذف این تیم از جام حذفی، اظهار داشت: اصلاً بازی خوبی نبود. وقتی تیم می‌بازد، حتی اگر با یک گل هم باشد، یعنی بد بازی کرده است. بعضی جاها می‌گویند صنعت نفت انگیزه نداشت، اما آنها خیلی هم انگیزه داشتند و بازی را بردند و مبارک‌شان هم باشد. ما بد بازی کردیم، همه‌مان بد بودیم و باختیم.

وی افزود: جایگاه سپاهان اینجا نیست و باید رتبه به مراتب بالاتری داشته باشد. مردم از ما توقع دارند و توقع‌شان هم به‌جا است. ما در تمرینات خیلی خوب کار می‌کنیم، اما در زمین نه. خودمان هم بابت این نتیجه ناراحتیم، اما سعی می‌کنیم جبران کنیم.

سرپرست تیم سپاهان راجع‌به اتفاقات رخ داده برای صنعت نفت و شکسته شدن شیشه‌های اتوبوس این تیم، تصریح کرد: من خودم ندیدم، اما شنیدم که گفتند چند موتورسوار به اتوبوس صنعت نفت سنگ زدند. به هر حال کار زشتی بود و اگر بخواهد هر دفعه تکرار شود، اصلاً خوب نیست. این کارها به نام سپاهان تمام می‌شود. در هر صورت این کار را رد می‌کنیم، اما آنهایی که به شیشه‌های اتوبوس نفت آبادان سنگ زدند از کره ما که نیامدند، آنها مال همین‌جا هستند و برای‌شان متاسفم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۳

  • سامی سامی

    آفرین به آقای اخوان حرف حق رو زدید...آبادان برزیلته

  • miladaaa

    ما هم برای سپاهان تأسف می خوریم که کسان نا لایقی مثل تو امروز شده اند مدیران تیم و این نتایج را بدست می اورند

  • عبودی

    جنبه باخت را ندارند

برچسب ها