مورینیو: نمی‌خواهیم مثل چلسی قهرمان شویم، قطعاً امتیاز مهم‌تر از سبک بازی است

مورینیو-نمیخواهیم-مثل-چلسی-قهرمان-شویم-قطعاً-امتیاز-مهمتر-از-سبک-بازی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره سبک بازی تیمش و اهداف منچستریونایتد صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در صحبت های اخیرش بار دیگر با کنایه از سبک تیم چلسی و کونته صحبت کرده است، اما عنوان کرده تیمش آماده است تا در مواقع لزوم، با مصلحت گرایی، به سه امتیازی بایندیشد و سبک بازی را فراموش کند:

تلاش می کنیم تا حد امکان بهترین بازی مان را به نمایش بگذاریم. البته اگر واقع گرایانه نگاه کنید، می بینید که آخرین قهرمان لیگ برتر، به نتیجه فکر کرد و با ارائه یک بازی دفاعی مبتنی بر ضدحمله به قهرمانی در لیگ رسید. در نتیجه به لطف اتکا بر کسب نتیجه، موفق شدند قهرمان جزیره لقب گیرند. ما تلاش مان این است که با توجه به کیفیت های درون تیم مان، بازی خوبی به نمایش بگذاریم. سعی می کنیم با ارائه یک بازی خوب و مثبت، به برد برسیم ولی اگر نیاز باشد برای کسب برد، دفاع کنیم این کار را خواهیم کرد.

اگر در یک بازی حریف به ما فشار بیاورد و مجبور به دفاع شویم، این کار را می کنیم. اگر حریف مالک توپ باشد و مسلط بر جریان مسابقه و ما مجبور به دفاع شویم، این کار را می کنیم. اما آیا با هفت بازیکن در عقب زمین بازی می کنیم؟ مثل برخی تیم ها که 5 بازیکن در دفاع و دو بازیکن دیگر در میانه زمین قرار می دهند، نه این کار را نمی کنیم. ما به دنبال گل زدن و برد هستیم. اما در عین حال آن قدر منعطف هستیم که در مقابل حریفی که در تلاش برای تملک توپ و تسلط بر جریان بازی است، روش بازی مان را تغییر دهیم و به فکر سه امتیاز باشیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۷

 • F.lampard

  خخخخخ
  پ اون تیم من بود 4 تا از منچستر خورد....
  میتونیم با دفاع قهرمان میشیم تو ک هودت سلطانه دفاعی چرا قهرمان نمیشی؟؟؟

  • رضا

   معلومه خیلی سوختید از حرف هاش شما چلسی فن ها خخخخ . حالا ببینید مربی تون چقدر سوخته

 • بارساپلیس

  مورینیو ول کن چلسی نیست
  خوب کونته چ گناهی کرده تیمی که تو ازش اخراج شدی رو یکساله قهرمان انگلیس کرد

 • M#J

  خخخخ چه سوزشی داره هنوز که از چلسی اخراجش کردن! سوزش دومشم 4 تا خوردن از چلسی بود حالا ببینیم سومی چیه!

 • طرفدار شماره ۱ چلسی

  ببین کی داره از سبک دفاعی انتقاد میکنه آقای اتوبوس

 • محمود

  جون ما اقای مورینیو شما دیگه حرفهای پپ رو تقلید نکن شما دیگه مخترع دفاع اتوبوسی بودین هیچکس پپ نمیشه.....البته کونته از شما بدتر بالاخره از ایتالیا میاد و این کشورم به دفاع مشهوره ولی تیم ملی اسپانیا فوتبال رو بهشون یاد داد

 • Hadi Blue

  عجب خخخخخ ژوزه از دفاعی بازی کردن انتقاد کرده

برچسب ها