فن خال: منچستریونایتد پشت سر من برنامه ریزی کرد و زمینه اخراجم فراهم شد

فن-خال-منچستریونایتد-پشت-سر-من-برنامه-ریزی-کرد-و-زمینه-اخراجم-فراهم-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - فن خال به شدت از سران منچستریونایتد عصبانی است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه بیش از یک سال از اخراج فن خال از منچستریونایتد می گذرد ولی این سرمربی 66 ساله هلندی هنوز هم از نحوه کنار گذاشتنش از منچستریونایتد عصبانی و ناراحت است و سران این تیم انگلیسی را مورد حمله قرار داده است. فن خال در مورد جدایی اش از منچستریونایتد چنین گفته است:

فشار زیادی روی من وجود داشت و در حالی که در تلاش بودم، منچستریونایتد پشت سر من برنامه ریزی اش را کرد و در نهایت زمینه سقوط من فراهم شد و کنار گذاشته شدم. فکر می کنم همه چیز همچون یک فیلم، رهبری و برنامه ریزی شد و از ژانویه آغاز شد و در پایان فصل من اخراج شدم.

البته تصمیم منچستریونایتد را برای استخدام مورینیو درک می کنم. یک سال و نیم بعد از حضور من در یونایتد، مورینیو بیکار شده بود و می دانستم روزی بالاخره مربی منچستریونایتد می شود. اما منچستریونایتد زمانی خبر اخراجم را به من داد که این خبر رسانه ای شده بود. این بزرگترین اتفاق ناامیدکننده زندگی ام بود. اگر همان ابتدا بحث برنامه مورینیو را مطرح می کردند، من می گفتم مشکلی نیست و بیایید در این شش ماه آخر تمام تلاش مان را به کار گیریم، این گونه یونایتد می توانست حقوق سال آخرم را هم پرداخت نکند ولی در نهایت، شرایط طوری پیش رفت که من همه حقوقم را از یونایتد خواستم.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • امير

  آقاي فن خال، شما اخراج شدي چون شومن خوبي مثل مورينيو نيستي....
  بازي روزگار همينه، بايد جلب توجه كني تا بموني.

 • amir zand

  ولی به نظرم در حالی که شما باید ژانویه اخراج میشدید سران یونایتد با احترام شما رو تا آخر فصل تحمل کردند و به جای اخراج از واژه توافق دوطرفه برای فسخ استفاده کردند.

 • بارساپلیس

  به نظرم بعد از قهرمانی با آژاکس تو اروپا بدشانسی همیشه باهات بوده چ تو بارسا چ بایرن چ منچستر یا هلند

 • ستاره

  تیمی که شما ساختی بازیکنها مثل ربات بازی میکردن و اصلا شور و هیجان تو تیم نبود و فلسفه کاری شما با یونایتد همگام نبودو شما فقط رو نیمکت نشستی و یادداشت نوشتی اما فصل قبل درسته تیم تو لیگ رتبه ۶ رو کسب کرد اما من بعنوان طرفدار بازیهای بهتری رو تماشا کردم و اگه مساویهای کمتری داشتیم شاید رتبه بهتری هم در لیگ میگرفتیم و

برچسب ها