خلعتبری: باید باخت به تراکتورسازی را فراموش کنیم

خلعتبری-باید-باخت-به-تراکتورسازی-را-فراموش-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد تاکید کرد که این تیم باید باخت به تراکتورسازی را فراموش کند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  محمدرضا خلعتبری در خصوص شکست تیمش مقابل تراکتورسازی در جام حذفی گفت: ما در این بازی فرصت‌های خوبی برای گل زدن داشتیم که به هدر رفت و مستحق باخت نبودیم. تراکتورسازی هم انگیزه زیادی برای برد داشت و می‌دانستیم کار سختی در پیش داریم. ما می‌توانستیم در مشهد برنده شویم و این باخت واقعا ناراحت کننده بود.

وی در مورد اعتراض بازیکنان پدیده به گل دوم تراکتورسازی گفت: من معتقدم که تیم داوری اشتباه کرد چون همه دیدند که گل ایران‌پوریان قطعا آفساید بود و این گل برنده بازی را تعیین کرد. نمی‌دانم باید در مورد این اشتباه چه بگویم، این در حالی است که قبلا هم از اشتباهات داوری ضرر کرده بودیم.

خلعتبری در پایان عنوان کرد: ما باید باخت به تراکتورسازی را فراموش کنیم و این شکست نباید پدیده را در بازی‌های لیگ برتر تحت تاثیر قرار دهد. ما باید مسیر خودمان را ادامه دهیم تا در لیگ نتایج خوبی بگیریم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۲

  • تراختورپاشا

    آقای خلعتبری معلومه بدجور میسوزی به تراکتور باختین.چندروزه هرموقع میام سایت نود میبینم یه مصاحبه درمورد باخت به تراکتور انجام دادی.دیگه آخرای فوتبالته سعی کن بی حاشیه فوتبالتو بازی کن
    یاشاسین تراختوره جوووووووووان

  • مهدی

    تراکتور دیگه راه افتاده و شکست دادنش سخت شده ومیشه گفت بعد پرسپولیس شانس دوم قهرمانی لیگه

برچسب ها