یحیی و لوکا، بازمانده‌های پرافتخار جام‌حذفی

یحیی-و-لوکا-بازماندههای-پرافتخار-جامحذفی

وبسایت رسمی برنامه نود - جام حذفی، جام شگفتی‌هاست. این را بارها شنیده‌ایم و حالا امسال عینی‌تر از همیشه به حقیقت پیوسته است.

به گزارش وب‌سایت نود، تیم‌های لیگ یکی عملکرد بهتری در جام‌حذفی داشته‌اند و مدعیان یکی از پس دیگری در حال حذف شدن هستند. سپاهان و ذوب‌آهن، دو تیم قدرتمند جام‌حذفی که در سال‌های اخیر یا قهرمان شده‌ یا در فینال حضور داشته و یا در مرحله‌های پایانی حذف می‌شدند همه در اولین بازی‌شان در جام‌حذفی با یک باخت خداحافظی کرده و میدان را به رقبای ضعیف‌تر سپردند. علی دایی به عنوان متخصص جام‌حذفی هم مقابل تیم اکسین البرز علی لطیفی حذف شد تا پرسپولیس و استقلال تنها امیدهای لیگ برتری‌ها باشند.

البته از میان مربیان پرافتخار هنوز دو مربی در کورس مانده‌اند. لوکا بوناچیچ و یحیی‌گل‌محمدی که هر کدام سابقه دو قهرمانی در جام‌حذفی را دارند هنوز با تیم‌هایشان امید به کسب سومین جام دارند. البته لوکا به خاطر نتایج گسترش در لیگ برتر شاید مرحله بعدی جام‌حذفی را نبیند و یحیی گل‌محمدی را تنها بگذارد. شاید هم مثل زمان حضورش در مس کرمان شگفتی‌ساز شود و یک پای فینال باشد. یحیی گل‌محمدی هم با تراکتورسازی و شرایط خاص و ویژه‌اش کار بسیار سختی برای کسب سومین جام دارد. 

30388

اختصاصی

نظرات ۳

 • مهدی

  باتوجه به اینکه تیم قشقایی نیست تیم پرسپولیسم شانس داره که تافینال پیش بره

  • اندی

   ولی استقلال در هیچ صورت شانس نداره ، فوقش یکی دو مرحله با کمک داور بالا بره ولی مثل همیشه فقط یه پرتقال گیرشون میاد ، نه بیشتر
   راستی امسال دوگانه سرورت رو ببین و پرتقال بخور مهدی جان

 • تیم شهرستانها

  هنوز از کجا معلوم که پرسپولیس به مرحله بعد صعود خواهد کرد انشالله نفت علی آقای جادوگر آنها را حذف خواهد کرد مثل قشقایی.

برچسب ها