گواردیولا: بازی تا قبل از اخراج مانه پایاپای بود؛ خوش شانسیم که دی بروین را داریم

گواردیولا-بازی-تا-قبل-از-اخراج-مانه-پایاپای-بود؛-خوش-شانسیم-که-دی-بروین-را-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی اعتراف کرده که اخراج سادیو مانه سرنوشت بازی تیمش با لیورپول را عوض کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از پیروزی ۵-۰ تیمش مقابل لیورپول عنوان کرد بازی تا قبل از اخراج سادیو مانه در نیمه اول پایاپای بود و فکر نمی کند ستاره لیورپول قصد آسیب رساندن به دروازه بان تیمش را داشته است. 

گواردیولا به Sky Sport گفته:

بازی تا زمان ده نفره شدن مانه باز و سریع دنبال می شد. ادرسون واقعا شجاع است و دکتر گفت که او خوشبختانه دچار شکستگی نشده است. او در نیمه اول در چند صحنه ما را نجات داد. مانه قصد آسیب رساندن به او را نداشت اما ضربه محکمی به ادرسون وارد شد. نمی دانم این صحنه کارت قرمز داشت یا نه اما مطمئن هستم که کایل واکر در بازی با اورتون شایسته اخراج نبود. آن موقع راجع به داوری صحبت نکردم و الان هم همین کار را می کنم. 

تا قبل از اخراج بازی برابر بود و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند. پس از اخراج مانه کار ما آسان تر شد و در نیمه دوم توانستیم آنطوری که می خواهیم بازی کنیم. دی بروین هوش بالایی دارد و خیلی زود متوجه نکات کلیدی می شود. او همیشه می تواند فضاهایی که بقیه نمی توانند آن را ببینند را شناسایی کند. او بازیکن کاملی است و ما از داشتن او خوش شانس هستیم. از عملکرد کوین خیلی راضی هستم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۴

 • محمود

  فقط میتونم بگم تو انسان کاملی هستی پپ و هیچوقت بیاد نمیارم حرفی زده باشی که کسی رو رنجونده باشی تو این ۸سال مربیگریت برعکس مورینیو

  • Cr7-17

   توال کلاسیکو اون صحنه ای که میخاست توپ بده به کریس یادت شده؟ البته حال کردم کریس پشبند جوابشو داد
   !Hala madrid¡...

  • HOSSAIN

   اقای CR7
   الان رو نبیبن ...
   اون موقع ها ریال جلوی پپ به روزی افتاده بود که بو قول عادل : کار پپ از دوبله سوبله چوبله پوبله گذشته !!!!
   چقدر بارسا ریال رو میکوبید... !!!!!!
   رونالدو هم بودها کاکا و بنزما و هم بودن ژابی الونسو هم توی اوج بود مودریچ رو هم تازه خریده بودن راموس کاسیاس هم بودن
   اینا رو گفتم بدونی پپ با تیم دومش هم شما رو تحقیر میکردد...
   یادش بخیر جفرن و گل پنجم

  • محمود

   اره یادمه هنر بازیکن مورد علاقتو یادمه همون لحظه ای بود که ۵تا خوردین واقعا متاسفم که کار زشت بازیکن مورد علاقت برات شده افتخار پپ توپ با دستش رو به پنالدو بود ولی پنالدو اول مربی حریفو هول داد بعد توپ رو گرفت حالا بگو اشتباه پپ چی بود حتی اگه توپ رو به عمدم پپ نمیداد یک بازیکن هیچوقت مربی حریفو هول نمیده تو لیگ برتر خودمونم هیچوقت همچین چیزی دیده نشده حالا شما برو به کار این اقا افتخار کن....و اینم در اخر بگم همیشه ادمایی که در مقابل حریف کوچک هستن اینکارارو میکنن

برچسب ها