مورینیو: از تک امتیاز راضی نیستم، چرا که به کسب پیروزی نزدیک بودیم

مورینیو-از-تک-امتیاز-راضی-نیستم-چرا-که-به-کسب-پیروزی-نزدیک-بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو در مورد تساوی تیمش مقابل استوک سیتی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از سه پیروزی پیاپی و سه کلین شیت در سه هفته ابتدایی لیگ برتر، منچستریونایتد در هفته چهارم در ورزشگاه استوک سیتی مقابل این تیم، با تساوی 2-2 متوقف شد. ژوزه مورینیو در پایان مسابقه درباره عملکرد تیمش چنین گفت:

در مجموع باید بگویم که از تساوی راضی نیستم، چرا که این نتیجه چیزی نبود که برای ان به زمین رفته باشیم. ما برای سه امتیاز مسابقه به زمین رفتیم، نسبت به حریف نزدیک تر به کسب برد بودیم ولی به تساوی رسیدیم، در هر صورت یک امتیاز هم یک امتیاز است. استوک سیتی تیمی قوی و با صلابت روی توپ های هوایی است، آن ها ورزشگاه خوبی دارند که کار حریف را سخت می کند. نباید اثر بازی های ملی را فراموش کرد، برای 15 روز مسابقه ای نداشتیم و بازیکنان از رقابت های باشگاهی فاصله گرفتند. مشخص بود که چند تن از بازیکنان تیم، صلابت، نشاط و طراوت قبل را ندارند، در عین حال توانستیم موقعیت های خوبی خلق کنیم. متاسفانه روی گل دوم اشتباه کردیم و سه امتیاز را از دست دادیم. البته در بیست دقیقه پایانی ما بودیم که حمله کردیم و حریف فقط دفاع می کرد. لوکاکو حتی فرصت گل سوم را هم داشت و می توانست ما را برنده کند. اما در هر صورت از بازیکنانم راضی هستم. با وجود خستگی، تلاش شان را کردند و اکنون این بازی گذشته است و باید به فکر مسابقه مقابل بازل باشیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • nima

    نباید به ترکیب برنده دست میزدی ژوزه . اومدن هررا و نیمکت نشینی ماتا اشتباه بود و ثمره اش هم شد 2 گل خورده . باید با همون ترکیب 3 بازی قبل بازی میکردیم ...

  • کیروش-مورینیو-فرگوسن

    زلاتان اضافه بشه یونایتد رویایی میشه

برچسب ها