آلگری: دیبالا می تواند به نیمار، رونالدو و مسی برسد

آلگری-دیبالا-می-تواند-به-نیمار-رونالدو-و-مسی-برسد

وبسایت رسمی برنامه نود - آلگری محدودیتی برای توانایی های دیبالا قائل نیست.

به گزارش وبسایت نود، یوونتوس شنبه شب در هفته سوم سری آ، موفق شد با سه گل کالیاری را شکست دهد، گل به خودی بازیکن حریف در کنار گل های هیگواین (دقیقه ۵۸) و دیبالا (دقیقه ۸۳) این نتیجه را برای یوونتوس رقم زد. آلگری در پایان این مسابقه در مورد عملکرد تیمش و البته درخشش دوباره دیبالا چنین گفت:

به حریف اجازه دادیم تا چندین بار به سمت دروازه هدف گیری کند، از این نظر باید بهتر شویم و پیشرفت کنیم. اما در هر صورت خوشحالم که کلین شیت کردیم. برای دفاع کردن، همه باید سخت تلاش کنند و مطمئن شویم به حریف اجازه نمی دهیم خلق موقعیت کند. برای قهرمانی و کسب پیروزی، باید خوب دفاع کنید و در حمله موثر کار کنید. اما به طور مثال در فینال لیگ قهرمانان در زمینه دفاع کردن خوب نبودیم و در نهایت شکست خوردیم.

دیبالا در حال پیشرفت و بهترشدن است، او هر ان چه نیاز است را در خود دارد تا به بزرگانی همچون نیمار، رونالدو و مسی برسد و جزو بهترین های جهان لقب گیرد. آینده او در یوونتوس است و از این موضوع خوشحالم.

1878

اختصاصی

نظرات ۹

 • Cr7-17

  زیدان و پرز اگه بیل وبنزما رو میدادن و به جاش دیبالا و لواندوفسکی میگرفتن دیگه بقیه تیمها به جای اخرفصل همین اوایل فصل جامهارو یکی یکی میاوردن دم باشگاه!
  !Hala madrid¡...

  • Forza juve

   باشه..

  • متین

   مسی رو هم میخواین
   دیبالا امسال بارسایی نشد سال بعد هست

  • Arian

   دیبالا و لواندوفسکی رو هم میگرفتین عین بقیه گند میزدین بهش.بنزما این بود یا تو رئال اینطوری شد؟! بیل این بود اینطوری شد؟!حتی رونالدوی منچستر یونایند از رونالدوی رئال بهتره.تخصص رئال پایین کشیدن ستاره هاس.

 • ابراهیم

  آینده دیبالا فقط توی یوونتوس رقم میخوره..امیدوارم تو زرد از اب در نیاد و طبق گفته خودش همیشه با یوونتوس بمونه..خودشم میدونه که تو یووه قدرش رو بیشتر از هر جای دیگه ای میدونن

 • بهنام

  دیبالا فروشی نیست ☺ . تو یووه غیرت و عشق وجود داره چیزی که تو رئال نیست وحتی رونالدو هم هو میشه . الگو دیبالا دلپیرو هست نه مسی نه رونالدو . . .

  • متین

   تابستون آینده که تو نیوکمپ معارفه شد میفهمی علاقه یعنی چی

 • محمد شالقونی

  خداییش دیگه نوبتی هم باشه نوبت یووه س قهرمان یو سی ال بشه و جامو بوفون بزرگ ببره بالا سرش

 • پرسپولیس و رئال عشقمه

  دیبالا کجا مسی و رونالدو و نیمار کجا تو فینال کاردیف دیدیم دیبالا رو تو بازی گم شد بعدش هم تعویض شد توسری آ فقط دریس مرتنز

برچسب ها