۳ پرونده تراکتورسازی در آستانه مختومه شدن در فیفا

3-پرونده-تراکتورسازی-در-آستانه-مختومه-شدن-در-فیفا

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتورسازی در ادامه تحرکاتش برای پرداخت بدهی بازیکنان خارجی، قدم‌های مثبتی برداشته است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، اشگاه تراکتورسازی پس از محرومیت نقل‌وانتقالاتی فیفا، هنوز با بدهی‌هایش به بازیکنان و مربیان خارجی دست و پنجه نرم می‌کند و در این راه هم قدم‌های خوبی برداشته است.

تراکتورسازان ابتدا به جز حمزه یونس، با همه شاکیان‌شان به توافق رسیدند که مطالبات‌شان را به صورت قسطی پرداخت کنند. حمزه یونس زیر بار پرداخت اقساطی پولش نمی‌رفت و کل آن را یک‌جا به صورت نقد می‌خواست. تراکتورسازان در نهایت نتوانستند مهاجم تونسی سابق خود را راضی به گرفتن مطالباتش به صورت اقساطی کنند.

تونی اولیویرا، فلاویو لوپز، ژائو ویلا، آگوستو سزار و کارلوس کاردوسو، پنج نفری هستند که باشگاه تراکتورسازی به صورت کامل مطالبات‌شان را پرداخت کرد تا پرونده‌شان در فیفا مختومه شود. برخلاف این پنج نفر، پرونده حمزه یونس، آیان رمزی و دودولفو هنوز باز است.

اما خبر خوشحال‌کننده برای هواداران تراکتورسازی این است که این باشگاه در روزهای گذشته از طریق طرح‌های اقتصادی پول خوبی به دست آورده که این مبلغ صرف پرداخت بدهی‌های خارجی خواهد شد. طی روزهای گذشته نیز مبلغی در حدود 174 هزار دلار به رودولفو لوئیز و آیان رمزی پرداخت شده است.

شنیده می‌شود که باشگاه تراکتورسازی قصد دارد در همین روزها با بودجه‌ای که در اختیار گرفته، بدهی حمزه را هم بدهد تا خاطر سرخپوشان از بابت بدهی به این بازیکن هم راحت شود.

به نظر می‌رسد که تراکتورسازان در سکوت خبری کامل، در حال حل این سه پرونده مهم هستند. در صورتی که این سه پرونده هم مختومه شود، تراکتوری‌ها با مختومه کردن هشت پرونده‌شان در فیفا، گام بسیار مهمی برای حل مشکل بدهی‌های خارجی خود برداشته‌اند.

با این شرایط و با توجه به ضرب‌الاجل AFC و فیفا برای پرداخت بدهی‌ها تا اواسط آبان ماه به نظر می‌رسد باشگاه تراکتورسازی وضعیت بهتری نسبت به پرسپولیس و استقلال دارد و بدهی‌های کمتری برای این باشگاه باقی مانده است.

همه این اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که گفته می‌شود ممکن است باشگاه‌های بدهکار که تراکتورسازی هم جزو آنها به حساب می‌آید، از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شوند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۷

 • ali

  خدا را شکر به هر حال بعد از گذر از روزهای سخت یواش یواش روزهای خوب هم خواهند آمد و بازم مثل همیشه پرقدرت خواهیم بود . ممنون از همه بازیکنای خوب تراکتور و همچنین مربیامون آقا یحیی و آقای حسینی و بقیه

 • مجید

  خوب استقلال و پرسپولیس که کلی بازیکن گران قیمت مثل شجاعیان و منشا خریدند و بهشون پول دادن و در مقابل تراکتور دو پنجرست که ریالی صرف خرید بازیکن جدید نکرد و کلی هم ستاره هاش رو در این دو پنجره از دست داده که متقابلا قراداد و پول جدیدی صرفشان نکرد همچون شفیعی و کرار و در کل بودجش در صندوقش مونده و بایست مدتها قبل کل بدهیهاش تسویه میکرد.

 • فرشاد تراختور

  به کوری چشم حسودا

 • ali Principle

  این تراکتور نیست که داره یواشکی وبدون سر وصدا بدهی هاشو میده این پرسپولیس واستقلاله که دارن بدون سرو صدا وآروم تمام بدهی هاشونو صاف می کنن.دم آجرلو گرم آفرین به مدیریتش که یک تنه وتنها تونست آبروی تراکتور حفض کنه بدهی های تراکتور صاف کنه وچشم بدخواه های تراکتورو از حدقه در بیاره یاشاسین سردارآجرلو

 • Ali

  خدا روشکر. امیدوارم تراکتور برگرده به روزهای اوج. عشقیم سن تیراختور

 • محمد

  اين روزا ميان و ميرن و تنها چيزي كه باقي خواهد ماند
  عشق ما نسبت به تراكتوره

 • علی تبارکی

  ممنون سردار اجر لو که واسه بدهی های باشگاه زحمت زیادی کشیدی ولی کسی قدرتو نمیدونه

برچسب ها