تبریک رئیس فدراسیون کره جنوبی به تاج

تبریک-رئیس-فدراسیون-کره-جنوبی-به-تاج

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی با ارسال پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی فوتبال را به رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تبریک گفت.

به گزارش وب سایت نود، مونگ گیو چانگ با ارسال پیام تبریکی به رئیس فدراسیون فوتبال ایران ، صعود تیم ملی ب جام جهانی را تبریک گفت. متن پیام رئیس فدراسیون فوتبال که جنوبی به شرح زیر است:

«مهدی تاج، رئیس محترم فدراسیون فوتبال
امیدوارم سالم و سلامت باشید. بسیار خرسندم که تبریکات صمیمانه خودم را به سبب صعود تیم ملی فوتبال ایران به رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام می کنم. صعود به بزرگترین تورنمنت فوتبال نشان دهنده کیفیت و تلاشهای تیم شما است. بدون شک راه صعود به جام جهانی آموزنی بسیار سخت و پر چالش برای

تیم هایی که درگیر این مسابقات هستند، بود و این امر نشان از سطح بالای فوتبال در آسیا است. می خواهم به ویژه از شما به خاطر حمایت و تشویقتان در طول مسابقات انتخابی که قطعا این اعتقاد را به ما داد تا بتوانیم برای نهمین بار متوالی به جام جهانی صعود کنیم، تشکر کنم.

برای تیم شما آرزوی بهترین ها را در راه آماده سازی برای مسابقات نهایی جام جهانی روسیه دارم و از تمام خانواده فوتبال آسیا حمایت می کنم. مطمئنم هر دو تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی به موفقیت های بزرگی در سال آینده دست خواهد یافت.»

 

22051

سایت فدراسیون فوتبال

نظرات ۲

  • تیـــــم مــــلی 99

    بعد از 3 ماه اومده تبریک گفته! البته باز شعورش رسیده هم خودش خوبه برخی ها که کلا خودشون رو زدن به خواب

  • مهدی

    کره ای ها شرمنده شدن از رفتار چهارسال پیششون

برچسب ها