دلیل دست ندادن مورینیو و هیوز در پایان مسابقه مشخص شد!

دلیل-دست-ندادن-مورینیو-و-هیوز-در-پایان-مسابقه-مشخص-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - هیوز در جریان بازی به مورینیو توهین کرده است.

به گزارش وبسایت نود، شنبه شب بعد از پایان مسابقه منچستریونایتد و استوک سیتی، ژوزه مورینیو با برخی اعضای کادرفنی استوک سیتی دست داد ولی با مارک هیوز سرمربی این تیم دست نداد. حالا رسانه های بریتانیایی گزارش می دهند که دلیل این کار از سوی مورینیو، توهینی بوده که هیوز به وی کرده است.

در اواسط نیمه دوم، به دلیل یک خطا هیوز عصبانی شد و در حال اعتراض به کمک داور و داور بود که مورینیو وارد محوطه فنی استوک سیتی شد، هیوز با دیدن این صحنه، مورینیو را هل می دهد و به او می گوید: « خفه شو و برگرد سرجات.» همچنین گفته می شود مورینیو شنیده است که هیوز به داور و کمکش گفته به دلیل حضور وی در محوطه فنی استوک سیتی، وی را اخراج کند.

هیوز در واکنش به این قضیه گفت:

او را هل دادم چون در محوطه فنی ما آمده بود. شاید به همین دلیل دست نداد. به هر حال این نتیجه، نتیجه خوبی برای تیم مدعی او نبود.

مورینیو هم در مورد این اتفاق چنین گفت:

حوصله بحث درباره چنین چیزهایی را ندارم. صحبت کردن درباره چیزهای احمقانه، کار افراد احمق است. من به این سوال پاسخ نمی دهم چون سوال بدی است.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

  • موسی

    مورینیو خودش استاد این حرکاته ، حالا راجع به هیوز اینطوری میگه.هنوز خاطره مسخره بازی هاش در لالیگا در اذهان باقی است.از گواردیولا و ونگر بپرسید.خخخخ

  • محمود

    خود مورینیو دنبال این سوالهای احمقانست حالا چرا هیوز رو احمق میگی ....چاپ کنید چون دقیقا دیروز یک عده بخاطره حمایت از اگوئرو گفت فقط احمقها از اگوئرو استفاده نمیکنن یک عده هرچی دوس داشتن به پپ گفتن..میخوام ببینم عدالت برقراره

  • سلطان رونالدو

    چقدر بیشعور بوده هیوز واقعا که

برچسب ها