بازی تیم ملی مقابل توگو هنوز قطعی نشده است

هنوز-بازی-تیم-ملی-ایران-مقابل-توگو-قطعی-نشدهفدراسیون-میتواند-خواسته-کیروش-را-تامین-کند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - درحالی که رئیس فدراسیون فوتبال چند روز قبل در جمع خبرنگاران از برگزاری بازی دوستانه با توگو خبر داده بود هنوز قرارداد رسمی برای برگزاری این مسابقه امضا نشده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، کی روش در نشست خبری پیش از بازی ایران و سوریه درحالی که از برنامه ریزی جهت دیدارهای دوستانه ایران بعد از مرحله مقدماتی جام جهانی گلایه مند بود اعلام کرد بازی دوستانه با کنگو را باید لغو شده دانست.

کی‌روش در صحبت های خود ضمن گلایه از این شرایط اخطار داد که با این وضعیت نباید انتظاری از شرایط آماده سازی تیم ملی داشت همین حرف های سرمربی پرتغالی کافی بود تا فدراسیون دست به کار شود تا مقدمات برگزاری بازی دیگری را فراهم کند و در همین راستا مهدی تاج رئیس فدراسیون در جمع خبرنگاران اعلام کرد که بازی با توگو در دست احداث است و ایران در مهر قبل از بازی با روسیه با توگو بازی می کند.

این صحبت در حالی انجام شد که هنوز در تقویم فدراسیون فوتبال توگو دیدار با تیم ملی ایران ثبت نشده است و در فیفا هم بازی دوستانه دو تیم لحاظ نشده است.

فدراسیون فوتبال ایران در نظر دارد این بازی در تاریخ ۵ اکتبر برابر با ۱۳ مهر برگزار شود اما به نظر می رسد هنوز فدراسیون توگو برای این بازی تصمیمی ندارد. البته فدراسیون فوتبال در حال مکاتبات لازم است تا قرارداد برگزاری این مسابقه رسمی شود.

در حال حاضر کی روش هم ایران است و مشغول برنامه ریزی برای دو بازی دوستانه با توگو و روسیه که فدراسیون نوید آن را به سرمربی تیم ملی داده است. باید دید فدراسیون فوتبال موفق می شود قرارداد این بازی دوستانه را به ثبت برساند یا خیر.

 

2051

فارس

نظرات ۹

 • مهدی

  تا وقتی که کیروش هست اجازه بازی با تیمهای بزرگ رو نمیده ... دلیلش هم اینه که میترسه ببازه و اخراج بشه ... ولی کسی که واقعا دلسوز فوتبال این مملکت باشه اینجوری فکر نمیکنه و منافع تیم ملی رو مهمتر از منافع خودش میدونه ... ما تا با تیمهای بزرگ اونم به تعداد زیاد بازی نکنیم نمیتونیم در جام جهانی موفق باشیم ... هر چقدر تمرین کنیم باز هم در جام جهانی وقتی روبروی تیمهای بزرگ قرار میگیریم از شدت استرس دست و پای بازیکنا میلرزه ( چاره این کار فقط انجام بازیهای دوستانه زیاد با تیمهای بزرگه ) ... مطمئن باشید هیچوقت نه کیروش اجازه میده و نه البته فدراسیون توان اینکارو داره

  • sajad**

   یه جور میگی اجازه بازی با تیمای بزرگ رو نمیده که فکر میکنه ادم یه عالم پیشنهاد داریم نه بابا هیچکی حاضر نیست بدون پول با ایران بازی کنه وحتی با پولم نمیان این اقای کیروش رو که میگی یادت بیاد مقدماتی جام جهانی 2010 اینقدر از کره میترسیدم که از یه ماه قبلش استرس بازی با کره رو داشتیم حالا کره که هیچ تیمی تو اسیا نیست که دلش بخاد با ایران تو هیچ تورنمتی هم گروه بشه و فدراسیون فوتبال ما عرضه یه بازی دوستانه با افتضاح ترین تیمای جهان رو نداره

  • mohammad

   قدرت تیم کی روش برای ما ثابت شدست.
   چند ساله کره ما رو نبرده و حتی گل نزده؟؟؟
   چند ساله که تو آسیا بی شکست موندیم؟؟؟
   چند ساله که رده اول آسیا در اختیار ماست؟؟؟
   چه کسی با پیدا کردن دورگه های خوب مثل دژاگه و قوچان نژاد و سامان قدوس تازه وارد باعث پیشرفت فوتبالمون شد؟؟؟
   اینا همش بخشی از دستاورد های کی روشه. پیدا نکردن یه تیم خوب هم مقصرش این فدراسیونه که نمیخواد خرج کنه واسه همین هم کی روش تیم های کوچیک رو در نظر میگیره که باز هم فدراسیون قدرت برگزاری بازی با اونا هم نداره

  • پویا

   هی برنامه بازی با برزیل و آرژانتینو میچینن بعد کیروش لغو میکنه؟ ها؟ تعارف نکن، چیزه دیگه ای هم به ذهنت می رسه بگو. بازی با سوئد و شیلی هم زمان مربی گری مایلی کهن انجام شد نه؟

 • حامد

  الان رییس فدراسیون توگو هنگ کرده با خودش میگه دومین تیمی که به ج ج صعود کرده واسه چی میخواد با ما بازی کنه اخه چرا رو چه حسابی باور کنین اگه کیروش بازی روسیه خودش ردیف نکرده بود الان به جای روسیه با جبل الطارق بازی میکردیم .

 • سرخ های با غیرت

  نگران نباشید تک تک بازیها دوستانه تیم ملی به مدد فدراسیون فوتبال خوبمون کنسل میشه بابا یکم به دل ما هوادارا نگاه کنید که تفریحی غیر از فوتبال نداریم. بزارید این تیم تو جام جهانی نتیجه بگیره.

 • pouya

  این ها برنامه های ویژه مدیران هست که گفتند بازی با توگو

 • مهدی

  منصوریان روسیه رو یک برصفر برد ببینیم کیروش چند چند میکنه باهاش

 • M.bap

  تا الان اسمشم نشنیده بودم،اینا رو از کجا پیدا میکنن گینه و توگو و...
  زشته به خدا،خب پولی که فیفا واسه آماده سازی میده رو محض رضای خدا این یه بار به خاطر این مردم خرج آماده سازی کنید کهاگه غیر این باشه ایشالا از گلوتون پایین نره اینقد ما رو حرص ميدين

برچسب ها