افنبرگ: لواندوفسکی باید به بارسلونا و یا پاریسن ژرمن برود

افنبرگ-لواندوفسکی-باید-به-بارسلونا-و-یا-پاریسن-ژرمن-برود

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره پیشین بایرن مونیخ اعتقاد دارد که این تیم باید ستاره لهستانی خود را بفروشد.

به گزارش وبسایت نود، اشتفان افنبرگ که در سال ۲۰۰۱ با بایرن مونیخ قهرمان اروپا شد در واکنش به مصاحبه اخیر روبرت لواندوفسکی که از عملکرد بایرن در نقل و انتقالات انتقاد کرده به این باشگاه توصیه کرده مهاجم لهستانی خود را بفروشد. 

افنبرگ در بخشی از ستون هفتگی خود در T-Online نوشته:

لواندوفسکی به فلسفه باشگاه حمله کرده است. هوینس بارها اعلام کرده بایرن مونیخ حاضر نیست برای بازیکنی ۱۰۰ و یا ۱۵۰ میلیون خرج کند. لواندوفسکی همچنین به همبازیانش هم حمله کرده است. او اعتقاد دارد که آن ها برای فتح لیگ قهرمانان به اندازه کافی خوب نیستند. 

من خودم چند هفته پیش گفتم که اگر بایرن حاضر به پرداخت چنین مبالغی نشود ممکن است از پاریسن ژرمن و بارسلونا عقب بیفتد اما جایگاه لواندوفسکی با من فرق دارد و به عنوان بازیکن نباید چنین حرف هایی را علنی بیان کند. 

لواندوفسکی می خواهد بایرن ستاره بخرد اما آن ها با ۱۰۰ میلیون می توانند چند بازیکن با استعداد آلمانی بخرند. این بازیکنان بازی گروهی را بلد هستند و برای همین در رده ملی موفق می شوند. بایرن اگر این راه را ادامه دهد باید از بازیکنان بزرگ خارجی مثل لواندوفسکی فاصله بگیرد. او می تواند به پاریس و یا بارسلونا برود. این باشگاه ها کاری که او دوست دارد را انجام می دهند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۲

  • مهدی79

    بهترین گزینه واسش بارسلونا هست.میتونه خیلی پیشرفت کنه و به آرزو های بزرگش(مثل بردن توپ طلا) برسه.ما از اومدنش به بارسلونا استقبال میکنیم.

  • پرافتخارترین تیم اروپا

    الحق که جای ادمای پول پرست همون پی اس جی و بارسلونا و باشگاه های منچستره.

برچسب ها