مهدی تاج در شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارد / صفحه های تقلبی به نام تاج

مهدی-تاج-در-شبکه-های-اجتماعی-فعالیتی-ندارد-صفحه-های-تقلبی-به-نام-تاج

وب سایت رسمی برنامه نود- با توجه به فراگیری شبکه های اجتماعی، بسیاری از مدیران ورزشی و بازیکنان و مربیان مشهور در حوزه های مختلف وارد شبکه های اجتماعی شده اند.

به گزارش سایت نود، در این میان و در چند وقت گذشته دو صفحه اجتماعی متعلق به مهدی تاج دیده شده که اولی در فیس بوک و دومی در اینستاگرام است. البته صفحه فیس بوک مهدی تاج حسابی فعال است و از قول او مطالبی منتشر می کند اما در صفحه اینستاگرام مهدی تاج، فعلا هیچ فعالیتی ندارد و حتی یک پست هم نگذاشته است.

اما واقعیت این است که مهدی تاج در شبکه های اجتماعی اعم از فیس بوک، توییتر و اینستاگرام فعالیتی ندارد و حتی عضو تلگرام هم نیست. این دو صفحه هم که به نام او ایجاد شده اند، جعلی هستند و مثل اینکه تاج پیگیر شده تا بداند که این صفحات را چه کسانی به اسم او ایجاد کرده اند.

در هر حال این صفحات ممکن است هر لحظه که دوست داشتند از قول اظهارنظری جنجالی کنند و آن وقت به اسم مهدی تاج تمام شود. رئیس فدراسیون فوتبال هم بارها گفته که وقتی برای استفاده و حضور در شبکه های اجتماعی ندارد.

 

علی کفاشیان هم در دوران ریاستش با چنین چالشی روبرو شده بود. برای او هم صفحاتی ساخته بودند و از قول او جملاتی می نوشتند که برایش دردسر درست می کرد اما کفاشیان هم زیاد اهل شبکه های اجتماعی نیست، هر چند آیکون تلگرام روی اسکرین موبایل کفاشیان را دیده ایم اما شماره ای که از او در اختیار رسانه هاست تلگرام ندارد. یادتان نرود که تلفن همراه علی کفاشیان در حال حاضر دو سیم کارته است!

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • sha.sa

  معلومه مال خودش نیست. بالاخره آدم باید تفاوت پیج تقلبی و اصلی رو بفهمه دیگه. ')

 • علی

  وای چه اطلاع رسانی خوبی!!!!!!
  حالا داره یا نداره فک نکنم خیلی چیز مهم باشه واسه مردم

  • سامان

   متاسفم واسه طرز تفكرت.. من فكر ميكنم از وقتي كه اومده واقعا فوتبال سر و سامان گرفته.. حداقل به چشم يه هموطن بهش نگاه كن عزيز...!!!

  • علی

   اول شما متوجه پیام شو بعد نظر بده!!!!!!
   من متاسفم که هنوزم وقتی متوجه چیزی نمیشید باید اضحار نظر کنید!!!!!
   کسی به آقای تاج و عملکردشون چیزی نگفت هر چند بی نقصم نبوده و مشکلات کمی نداشته
   منظور اینه که مردم اینقدر بدبختی دارن که صفحه تقلبی یا اورجینال آقای تاج براشون مهم نیست
   مجبور نیستیم وقتی متوجه چیزی نمیشیم نظر بدیدم
   ادمین بچاپ تا دوستمون روشن بشه

 • آبدارچی خدا

  من از کیروش ممنونم که ما رو بدون دغدغه برد جام جهانی ولی کاش نصف اندازه برانکو به فکر بازی تیمی بود.

برچسب ها