تمرینات نفت تهران به زمین تهرانسر منتقل شد

تمرینات-نفت-تهران-به-زمین-تهرانسر-منتقل-شد

وب سایت رسمی برنامه نود- تمرینات نفت طلاییه که در زمین شماره دو آزادی برگزار می شد امروز در تهرانسر و مجموعه ای برگزار شد که متعلق به وزارت نفت است.
به گزارش سایت نود، تمرینات نفت در زمانی که تیم تحت نظر وزارت نفت بود و به بخش خصوصی واگذار نشده بود در این مجموعه ورزشی مجهز برگزار می شد. تیم نفت در زمانی که شرکت بهنام پیشرو کیش متولی و مالک آن محسوب می شد  در زمین نوبنیاد و سپس راه آهن برگزار می شد و مذاکرات مسولان این شرکت با وزارت نفت برای استفاده از مجموعه تهرانسر به جایی نرسید اما حالا نفت طلاییه با موافقت مسئولان وزارت نفت در این زمین تمرین می کند.
تاجیک عضو هیات واگذاری که نفت با نامه وی به نفت طلاییه واگذار شده در تمرینات روزهای اخیر این تیم حضور مسمتری داشته و باید دید آیا وی برای نظارت بر امور در تمرینات شرکت کرده یا اینکه مشاور و همکار مدیران نفت طلاییه محسوب می شود.
برگزاری تمرینات در مجموعه تهرانسر در این روزهای پرحاشیه نفت اتفاق خوبی محسوب می شود و باید دید چه اتفاقی رخ داده که مسوولان وزارت نفت و نفت طلاییه این بار بر سر بهره برداری از این مجموعه خیلی زود با هم به توافق رسیده اند.

 

 

2081

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها