واکنش تند رومنیگه به اظهارات جنجالی لواندوفسکی

واکنش-تند-رومنیگه-به-اظهارات-جنجالی-لواندوفسکی

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس بایرن مونیخ به تندی از ستاره لهستانی این تیم بابت مصاحبه اخیرش انتقاد کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، کارل هاینتس رومنیگه در مصاحبه با نشریه بیلد از روبرت لواندوفسکی به خاطر مصاحبه اخیرش که در آن از سیاست نقل و انتقالات بایرن مونیخ انتقاد کرده و خواسته که به اندازه پاریسن ژرمن پول خرج کنند انتقاد کرده است. 

رومنیگه به بیلد گفته:

مایه تاسف است اگر واقعا نظر لواندوفسکی این باشد. وفاداری بخشی از DNA بایرن است و بسیار برای هواداران ما اهمیت دارد. ما برای مدتی طولانی یک فلسفه موفق داشتیم که باعث شده به موفقیت های بسیاری دست یابیم. من با هوینس که اعتقاد دارد قیمت بازیکنان باید کاهش یابد موافق هستم.

مشخصا روبرت از خریدهای پاریسن ژرمن خشمگین شده اما او بازیکن ما است و حقوق زیادی دریافت می کند. هر کسی که به طور علنی از بازیکنان و باشگاه انتقاد کند با من به مشکل خواهد خورد. لواندوفسکی فصل پیش پس از بازی با فرایبورگ هم به نادرستی اعلام کرد از او به اندازه کافی حمایت نمی شود. 

فکر نمی کنم قدرت بازیکنان آنقدر زیاد باشد. لواندوفسکی با ما تا سال ۲۰۲۱ قرارداد بسته و بند فسخ قرارداد هم ندارد. متاسفانه ایجنتش تاثیر زیادی روی او دارد و این مصاحبه بدون اطلاع بایرن انجام شد. ایجنتش با این کارها به روبرت صدمه می زند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۳

  • رائول

    لواندوفسکی دلش هوای رئال مادرید رو کرده...

  • فقط اس اس.بارساقشقایی

    روبرت جون بیابارساتو بایرن بجایی نمیرسی بیاذخیره سرورت سوارز بشین رونیمکت

  • بارساپلیس

    ایجنتها دارن فوتبال رو خراب میکنن

برچسب ها