واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به شایعه شکایت فدراسیون فوتبال سوریه از ایران

واکنش-سخنگوی-وزارت-امور-خارجه-به-شایعه-شکایت-فدراسیون-فوتبال-سوریه-از-ایران

وبسایت رسمی برنامه نود - سخنگوی وزارت امور خارجه به شایعه شکایت فدراسیون فوتبال سوریه از فدراسیون فوتبال ایران واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه امروز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره خبری مبنی بر شکایت فدراسیون فوتبال سوریه از ایران در خصوص اجبار هواداران زن این کشور به رعایت حجاب در استادیوم آزادی و بحث کمک‌های ایران به سوریه اظهار داشت: خیلی موافق ارتباط یک موضوع ورزشی با سیاستهای ایران در سوریه نیستم و آنچه که مطرح شده تا حدی اشتباه بیان شده و از چنین شکایتی درباره حجاب آگاهی ندارم.
وی افزود: آنچه دولت و فدراسیون سوریه دنبال می کند بحثی است برای برخی امتیازات ورزشی دیگری که می تواند داشته باشد برای بحث آتی خودش و این بحث تا جایی که من اطلاع دارم با واقعیت منطبق نیست.

 حمیرا اسدی رئیس دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال نیز دیشب در گفتگوی اختصاصی با سایت نود  در این خصوص صحبت کرده بود.

2051

اختصاصی

نظرات ۴

 • Pm

  والا ما که هر چی عکس از این زنان سوری در ورزشگاه دیدیم میشد از این جمله در وصفشون به کار برد که : حجاب نمیذاشتن سنگین تر بود
  این بنده های نمیخوان داخل ایران میزبان بشن چون میدونن تو بازیشون همه ایرانی ها بخاطر رفتارشون ورزشگاه را در حمایت از استرالیا پر میکنن

 • مهدی

  آن چه که مطرح شده "تا حدی"اشتباه بیان شده!
  یعنی فقط تا حدی ؛اصل ماجرا درست هست !

  • azad

   آفرین. دقیقا.

 • راشا

  این بحث به دلیل حضور زنان سوری در استادیوم ازادی نیست بلکه از پیامدهای ممنوعیت حضور زنان ایرانی است. به امید خدا این مسئله با رفع این ممنوعیت ختم به خیر شود.

برچسب ها