درخشان: از باشگاه نفت چیزی بیشتر از حقم نمی‌خواهم

درخشان-از-باشگاه-نفت-چیزی-بیشتر-از-حقم-نمیخواهم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین تیم فوتبال نفت تهران از مسئولان این باشگاه چیزی بیشتر از حق خود نمی‌خواهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حمید درخشان درباره آخرین روند مذاکراتش با مسئولان باشگاه نفت تهران گفت: من یک بار با مالکان جدید باشگاه نفت صحبت کردم و نقطه نظرات هم را شنیدیم. من چیزی بیشتر از حقم از باشگاه نفت نمی‌خواهم. به‌هرحال باید در این زمینه توافق صورت بگیرد. من هم منتظرم تا باشگاه نفت حق و حقوقم را پرداخت کند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مبلغ 900 میلیون تومان از باشگاه نفت تهران می‌خواهد، تأکید کرد: من در مورد مبلغ صحبت نمی‌کنم، فقط این نکته را بگویم که نفت تهران را در شرایط سختی تحویل گرفتم و برای این تیم زحمت کشیدم و حالا هم انتظار دارم که باشگاه با من توافق کند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در مورد بازی برگشت این تیم برابر الاهلی که فردا (سه‌شنبه) برگزار خواهد شد، گفت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و می‌تواند با انجام یک بازی فکورانه از سد الاهلی عبور کند. فقط پرسپولیس باید مواظب باشد که در این مسابقه گل نخورد که اگر این اتفاق بیفتد، کارش بسیار سخت خواهد شد.

«پرسپولیس باید بسیار هوشیار باشد تا به هدفی که دارد برسد»، درخشان با بیان این جمله در مورد قدرت خط حمله الاهلی خاطرنشان کرد: آنها بازیکنی مثل عمر السوما را دارند و دو بازیکن خارجی دیگر هم دارند که خطرناک هستند. با این حال امیدوارم پرسپولیس در این بازی برنده از زمین بیرون بیاید.

2051

تسنیم

نظرات ۷

 • مهدی

  اسطوره هاتون سر مربیگری چه دعوایی راه انداختن
  آبرو ریزیه

  • اس دق لال

   شما برو دعواهای بین قلعه نویی ، مرفاوی ، مظلومی و منصوریان رو بخون ، راستی مصاحبه های حسن روشن رو هم حتما مطالعه کن

  • نادر

   کی با کی دعوا داره اولا هر بازیکنی اسطوره نیست کریمی و دایی و مهدویکیا پنجعلی و پروین اینا اسطوره اند یک تیم چند تا اسطوره میتونه داشته باشه دوما ایشون با کیش قرارداد بسته دعواشم با نفت طلاییه هست نه با کریمی حالا بکنار که روشن و علی جباری و مظلومی و مرفاوی و امیر خان با کسی دعوا ندارند صاف صاف راست میرن خونشون همه دعوا ها مال ما سرخ هاست بابا جون چرتت گرفته به صورتت یه اب بزن

 • فانتاس

  چه پول های مفتی میدن توی این فوتبال /البته نمسدن اما بالاحره درنهایت مجبورن پرداخت کنن/ آقای درحشان دقیقا چه گلی به سر نفت زدی؟ شرایطش سخت بود چرا اومدی ؟شما که از بدقولی ها و پول ندادن هاشون خبرداشتی/ علی کریمی هم همینطور چرا وقتی میبینه وضعیت بدهکاری نفت و وضع نابه سامانش رو پس چه علتی داره یه اشتباه رو دوبارتکرارکنه؟ چه انگیزه ای داره

 • وحید

  البته به لحاظ قانونی، حرف ایشون کاملا درسته که حق و حقوقش رو میخواد ولی اول باید تاسف خورد به حال این فوتبال و دانشمندانی که در فدراسیون فوتبال کار میکنند که اینجوری یک تیم به راحتی دست به دست میشه. تاسف دوم مال مجموعه وزارت نفته که اگر چه بلحاظ مدیریت نفت فوق العاده و خوبن ولی در مدیریت ورزشی صفرن و اینطوری با یک تیم قدیمی برخورد کردن و رهاش کردن حالا هم که به این روز افتاده و قطعا بدتر هم خواهد شد. من نمیتونم درک کنم چجوریه که وزارت نفت میگه نمیخوام تیمداری کنم ولی صنعت نفت یا پارس جنوبی متعلق به مجموعه وزارت نفتن!!!!
  آقای درخشان شما هم این وسط فقط کاسبی و داری چوب رفتار زننده خودت با علی دایی توی اون فصل کابوس وار رو میخوری

 • ارش

  دو ماه زحمت کشیدی ۹۰۰ میلیون طلب کردی .حقت اینه که ازش حرف میزنی.نفت درخت درحال افتادن شما هم یه تبر بزن بهش

 • نادر

  از شما مربای شبانه چند سوال دارم شما فرمودید در شرایط سخت تیم را تحویل گرفتم ایا شما را زور کرده بودند .ایا قبل از ان قرارداد داشتید که در شرایط سخت به تیم رسیدید....ایا در ان شرایط سخت بدن سازی کردید...نه من و خیلی ها میدانند که شما توسط چه اشخاصی امدید همانطور که قبلا نوشتم اگر امتیاز نمیگرفتید که میگفتید تیم بدن سازی نداشت و این و ان را بهم میدوختید اگر هم مثل حالا که تقریبا اخر وسط جدول اید میگفتید که من شاهکار کردم که تیم را نگه داشتم ..نه اقا فورواردتان و ان پنالتی مشکوک 5 امتیاز را اورد هر هفته یک امتیاز گرفتید شما بازیکنهای پا به سن را اوردید که حداقل دفاع مستحکمی داشته باشیداتفاقا خیلی راحت گذراندید شما دو ساله قرارداد داشتی ماهی 40 ملیون تازه این اقایان هیچ مسولیتی نسبت به تیم قبلی نداشته اند چون نفت را خریدند نه کیش را حالا هم اگر به شما 70 ملیون بدهند خداییش اقایی کردهاند ....نه شما برو از همان اقایی که توسط اون اقایان دیگر شما را پیدا کرده بودند پول و حقتون را بگیر مثل بقیه کادر و بازیکنان که مشابه شما قرارداد بسته اند شما کار زیادی انجام ندادی و میدانستی ممکن است تیم به اشخاص دیگر فروخته شود خواستی از اب گل الود ماهی بگیری نگو ماهی ها از عینک ضد گل استفاده کرده اند..یاد بگیر محترمانه بیا محترمانه هم برو این جور امدنها و رفتن در شان بازیکنهای بزرگ فوتبال نبوده و نیست

برچسب ها