رفتار غیرحرفه‌ای از بازیکن تراکتورسازی؛ چرا عشوری مصدومیتش را پنهان می‌کند؟

رفتار-غیرحرفهای-از-بازیکن-تراکتورسازی؛-چرا-عشوری-مصدومیتش-را-پنهان-میکند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز از سینا عشوری بابت پنهان‌کاری در مصدومیتی که با آن مواجه شده، ناراحت هستند و این در حالی است که این بازیکن مصدومیتش را پنهان کرده است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سینا عشوری هافبک تراکتورسازی که در یک سال اخیر از میادین فوتبال دور بوده، هفته گذشته در تهران مینیسک پایش را جراحی کرد. این در حالی است که او روز گذشته اعلام کرد که از 10روز دیگر در تمرینات تراکتورسازی شرکت خواهد کرد، این در حالی است که عشوری با این جراحی 3ماه دیگر به میادین فوتبال باز خواهد گشت.

عشوری تصمیم گرفته که بحث مصدومیت و مدت زمان دوری‌اش از میادین فوتبال را پنهان کند و حتی از مسئولان تراکتورسازی خواسته این موضوع را اعلام نکنند. همین موضوع باعث شده که مسئولان تراکتورسازی از رفتار او ناراضی و ناراحت باشند.

مشخص نیست چرا عشوری می‌خواهد مصدومیتش را پنهان کند و اینکه او با چه هدفی این کار را انجام داده روشن نیست. عشوری شاید نگران این است که هواداران تراکتورسازی به دلیل مصدومیت‌هایش علیه او موضع بگیرند. مطمئنا این رفتار غیرحرفه‌ای از بازیکنی که در سطح حرفه‌ای بازی می‌کند بعید و غیر قابل قبول است.

این در حالی است که باشگاه تراکتورسازی هم موضع روشنی در مورد مصدومیت این بازیکن نداشته که در نوع خودش عجیب است.

 

2051

تسنیم

نظرات ۶

 • Amir

  یکی دوساله فقط داری حرف میزنی.. هی پست ب زبون ترکی میزاری ک عاشق تراکتور هستم و اینا..
  گفتی برگردم میترکونم.. دیدیم ترکوندی ولی اشتباه زدی خودتو ترکوندی داداچ..

  • سولدوز تراختور

   خب امیر شما چرا اینقد میسوزی؟؟.عشوری اگه هزار بارم خدای نکرده مصدوم بشه بازم محبوب دل تورکهاست.اون همیشه صلاح تراختورو میخواد حتما مشکلی بوده که اعلام نکرده.چه اعلام کنه چه نکنه محبوب دل ماست.

 • امیر

  فوتبال درسطح حرفهای؟؟!!!کدوم فوتبال حرفه ای؟الان تو لیگ ایران به جز پرسپولیس هیچ تیمی حتی فوتبال نیمه حرفه ای هم بازی نمیکنه.

 • ۷تراختور

  تو این برهه که محروم شدیم، هرکس به طریقی....

 • رائول

  دو سال هست که مصدوم هست و نمیتونه بازی کنه، ولی قرارداد می بنده...

  تا کی قراره این اشتباه تکرار بشه ؟!؟

 • ح.ع

  خب این یعنی چی ؟ یعنی میخاد با مصدومیتی که داره بازی یا تمرین کنه ؟
  اگه اینطور باشه نه تنها به حرفه ای بودن بلکه به عقل این بازیکن هم باید شک کرد

برچسب ها