ستاره به‌جای یاغی؛ انتقال قدرت در سپاهان

ستاره-بهجای-یاغی؛-انتقال-قدرت-در-سپاهان

وبسایت رسمی برنامه نود - علی کریمی بعد از یکسال و اندی دوری از سپاهان به اصفهان برگشت و از این هفته در ترکیب تیم کرانچار به میدان خواهد رفت.

به گزارش وب‌سایت نود، بازگشت علی کریمی به ترکیب اصلی زردپوشان اصفهانی شاید خبر خوبی برای یکی از بازیکنان این تیم نباشد. رسول نویدکیا، بازیکنی که از ابتدای فصل با کرانچار به مشکل خورده و در مقاطع مختلف از حضور در تمرینات خودداری کرده است. با آمدن علی کریمی این احتمال وجود دارد که نویدکیا از ترکیب اصلی بیرون رفته و مشکلات او و کرانچار جدی‌تر هم شود. صحبت‌های کرانچار بعد از بازی سپاهان و سپیدرود در مورد این که نویدکیا انتظارات او را برآورده نکرده است استارت اختلافات این مربی با کاپیتان سپاهانی‌ها زد. با قهر نویدکیا و غیبت در تمرینات این اختلافات بیشتر شد و به اوج رسید. همه این مسائل حاشیه‌ای به علاوه افت فنی این بازیکن در کنار حضور مجدد علی کریمی شاید به پایان زودهنگام بازیکن محبوب اصفهانی‌ها منجر شود. 

نویدکیا در 5 بازی ابتدایی این فصل رکورد صفر گل و پاس گل را ثبت کرده است. این در حالی است که این بازیکن فصل گذشته و در زمان سرمربی‌گری ویسی تا هفته پنجم لیگ یک گل زده و دو پاس گل داده بود اما در این فصل افت آشکاری داشته است و نتواسته در حد و اندازه خودش ظاهر شود.

با آمدن علی کریمی حالا شرایط برای تنها نویدکیای باقی‌مانده در سپاهان بدتر خواهد شد و دومین نویدکیا هم به سمت درب‌ خروج نزدیک خواهد شد.

30388

اختصاصی

نظرات ۲

 • sha.sa

  واقعا علی کریمی ستارست؟ من که فکر نمی کنم

 • Zamini

  امسال هم سپاهان حرفي براي گفتن نداره همينطور ذوب اهن
  امسال بين تيم هاي شهرستاني اگه كمالوند حاشيه درست نكنه
  صنعت نفت و پارس جم و پديده ميتونن به سهميه فكر كنن
  قهرمان هم فكر كنم مشخصه! گزينه هاي سقوط هم گسترش سپيدرود و استقلال هستن.

برچسب ها