رئال مادرید به دنبال خرید ستاره لایپزیگ در تابستان 2018

رئال-مادرید-به-دنبال-خرید-ستاره-لایپزیگ-در-تابستان-2018

وبسایت رسمی برنامه نود - تیمو ورنر، مهاجم 21 ساله لایپزیگ نگاه رئال مادرید را به خود جلب کرده است. این بازیکن که در جام کنفدراسیون ها هم حضور داشت در هشت بازی ملی خود شش گل زده است. او در این فصل در لایپزیگ هم چهار گل زده است (سه گل در بوندسلیگا و یک گل در جام حذفی).

به گزارش وبسایت نود، ورنر که سال گذشته هم 21 گل برای لایپزیگ به ثمر رساند تبدیل به یکی از گزینه های مورد نظر رئال مادرید برای خرید در تابستان 2018 شده است. رئال در این تابستان موراتا و ماریانو را از دست داد اما هیچ جایگزینی برای آنها نخرید. مصدومیت دو ماهه بنزما باعث شده که رئال مادرید در حال حاضر به جز بورخا مایورال هیچ مهاجم دیگری در تریکبش نداشته باشد.

حضور ورنر در لیگ قهرمانان باعث شده که رئال قید خرید وی در زمستان را بزند چرا که این بازیکن حق حضور در رئال را در ادامه فصل در چمپیونزلیگ نخواهد داشت. استعدادیابان رئال بازی آلمان و نروژ را برای تماشای بازی ورنر از نزدیک تماشا کردند. ورنر در این بازی دو گل زد و عنوان بهترین بازیکن میدان را از آن خود کرد. ورنر با این روند شانس فیکس شدن در جام جهانی 2018 روسیه را هم خواهد داشت.

1140

اختصاصی

نظرات ۴

 • محمدرضا

  عالیه هم سنش کمه هم از دیبالا ارزون تره

 • رئالی پرسپولیسی

  اینم بیاد باز قربانی کریم بنزما میشه
  آخه چرا موراتا رو فروختن بنزما رو نگه داشتن

 • بارسا

  داداش شما از بازیکن هایی که خریدن استفاده کنید نمی خاد دوباره بازیکن بخرین . حیف از سبایوس که به نیمکت رئال چسبیده .....
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • باواریا

  بله باز بایرن داره تیمای بوندسلیگارو تضعیف میکنه

برچسب ها