گیگز: منچستریونایتد برای قهرمانی در اروپا به بازیکنی مثل بیل نیاز دارد

گیگز-منچستریونایتد-برای-قهرمانی-در-اروپا-به-بازیکنی-مثل-بیل-نیاز-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره منچستریونایتد اعتقاد دارد این تیم هنوز در حد قهرمانی در اروپا نیست.

به گزارش وبسایت نود، رایان گیگز در آستانه بازی امشب منچستریونایتد مقابل بازل در لیگ قهرمانان عنوان کرده این تیم برای قهرمانی در این جام به بازیکنی مثل گرت بیل نیاز دارند. 

گیگز به Sky Sport گفته:

منچستریونایتد در حال حاضر یک مقدار با قهرمانی در اروپا فاصله دارد. آن ها بازیکنانی چون پوگبا، لوکاکو، رشفورد و دخیا را دارند اما هنوز چیزی کم دارند. اگر کسی مثل گرت بیل را به آن ها اضافه کنید، آن وقت می توان از یونایتد انتظار قهرمانی در اروپا را داشت.

البته مورینیو سابقه قهرمانی را دارد و بنظرم یونایتد امسال به مراحل بالا خواهد رسید اما نمی دانم برای قهرمانی به اندازه کافی بازیکن داریم یا نه. به جز رئال مادرید که مدعی اول قهرمانی است ما پاریسن ژرمن را داریم که امسال خرج زیادی کرد. با توجه به رفتن نیمار از بارسلونا امسال فاصله بین تیم های مدعی کمتر شده است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • F.lampard

  اولی رو مدیون 2تا سانتر از دیوید بکام هستید و دومی رو مدیون زمین خیس ورزشگاه روسیه...
  منچستر هیچوقت تیمی قوی تو چمپیون نبوده و نیست

  • PERSPOLIS CHAMPION EVER

   بنده خدا منچستر ی زمانی ک بهترین تیم تاریخش رو داشت میساخت تو ی حادثه تلخ اونارو از دست داد تا وقتی ک فرگوسن اومد دیگه اون تیم قهرمان نشد

  • بچه که بودم سرخک گرفتم هنو خوب نشدم!!!خخخ

   آقای F.lampard عزیز!!! شما خیلی ساده لوح هستی که همچین فکری میکنی!!!
   منچستریونایتد یکی از 6 تا تیمیه که تعداد حضور در نیمه نهائی لیگ قهرمانانش بالای 10 باره... 2007 ، 2008 و 2009 که سه بار پیاپی نیمه نهائی بوده و 2008 و 2009 هم متوالیا فینال بوده...و البته 2011
   شما نظرت در مورد یونایتد رو برای خودت نگه دار!!!!
   ادمین جان ! متشکرم اگه دوگانه رفتار نکنی و چاپش کنی!!!

 • ــــــمــــــهـــــدـــــی

  چغروبدبدن

 • TripleM

  فقط گریزمان. امیدوارم ژانویه دیگه بیاد. شماره 7 هم واسش خالی هست. بیل خیلی مصدوم میشه. گریزمان یه کلاس خاصی به تیم میده. فکر کن کنار پوگبا، لوکاکو، رشفورد، زلاتان و مارسیال اگه گریزمان هم بیاد چه شود. اینجوری یونایتد میتونه کم کم وارد رده های بالای اروپا بشه و با افت رونالدو و مسی به خاطر سنشون میتونه تا یه مدت حداقل در سطح اول اروپا مقتدرانه بایسته.

برچسب ها