اولتیماتوم به کرانچار تایید نشد / درخواست خروج تیم از بحران طی 2 بازی آینده

اولتیماتوم-به-کرانچار-تایید-نشد-درخواست-خروج-تیم-از-بحران-طی-2-بازی-آینده

وبسایت رسمی برنامه نود - در جلسه روز گذشته سرمربی تیم فوتبال سپاهان و با مسئولان باشگاه به زلاتکو کرانچار اولتیماتومی داده نشده اما از او خواستند هر چه زودتر تیم را از این وضعیت خارج کند.

به گزارش وب سایت نود، سپاهان در فصل جاری نتوانسته نتایج خوبی کسب کند و وضعیت این تیم بسیار نامساعد است. شاگردان زلاتکو کرانچار در لیگ برتر وضعیت خوبی ندارند و در پنج هفته ابتدایی با کسب 6 امتیاز در رده دهم جدول جای گرفته است. قبول شکست مقابل صنعت نفت و حذف زودهنگام از این مسابقات باعث شده تا وضعیت این تیم به شرایط بحرانی نزدیک‌تر شود. در همین راستا روز گذشته جلسه نقد و بررسی در رابطه با وضعیت تیم در باشگاه سپاهان برگزار شد و مسئولان دغدغه‌های خود را به کادر فنی مطرح کردند.

مسئولان سپاهان به کرانچار اعلام کردند انتظار حذف در این مرحله را نداشتند و شکست در مرحله یک شانزدهم نهایی را در شأن این باشگاه ندانستند.

در ادامه زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان در رابطه با وضعیت تیم و نتایج اخیر توضیحاتی ارائه کرده است.

او اعلام کرده تغییرات زیاد در سپاهان بنیه تیم را دچار ضعف کرده و کمی زمان نیاز دارد تا بازیکنان به هماهنگی برسند. دلیل دیگری که کرانچار در مورد وضعیت اخیر تیم مطرح کرده دیر اضافه شدن بازیکنان خارجی به تیم بوده است.

او اعلام کرده اگر مدتی زمان بگذرد بازیکنان خارجی می‌توانند از لحاظ بدنی و تاکتیکی خود را با تیم هماهنگ کنند و بدون شک در این وضعیت شرایطشان بهتر خواهد شد.

در جلسه روز گذشته با وجود اینکه شایعاتی مبنی بر دادن اولتیماتوم به کرانچار مطرح شده است هیچ صحبتی از اولتیماتوم و دادن فرصت مطرح نشده اما به این مربی تاکید کردند طی ۲ بازی آینده باید تیم را از بحران خارج کند چرا که در آن صورت مدیریت بحران سخت خواهد بود.

 

2051

فارس

نظرات ۶

 • دختر پرسپوليسي

  هر گردي كه گردو نيست !!! رفتين مربي كروات آوردين فكر كردين همه مثل پروفسور برانكو هستن؟!!! خخخ

  • ali

   امروز تمومين دختر پرسپوليسي

  • SEP

   سال پیش سرمربی دیناموزاگرب ( بهترین تیم کروواسی ) بوده سابقه مربی گری تو لیگ قهرمانان فصل پیش رو داره
   پروفوسور تیم ملی خریده بعد انتظار دارید قهرمان لیگ نشه
   برانکو فصل اولی که سرمربی پرسپولیس بود ، تا نیم فصل به همه تیم ها می باخت
   تیمی که امروز شما ارزوی بردنش رو دارید ما فصل های قبل مثل اب خوردن تو ورزشگاه خانگیش شکستش میدادیم

 • ali

  خوب کاری کردن اسم التيماتوم که میاديه ترسی ميوفته تو بازيکنا،استقلال روبه رو گل گهر معلوم بود استرس دارن و قطعا بازی سختی روبه روی تیم خوب پارس جم دارن

 • یه غمگین

  دیگه خسته شدیم از باختو گریه کردن بلخره مدیران نا لایق وارده باشگاهه بزرگه سپاهانم شدن

 • علی رضــا

  هر چند هنوز هم به کــرانچار و توانمندی هـایش اعتقاد دارم امــــــا مدیران سپــــاااهان نهایت دو بازی دیگر باید به او زمان بدهند و پس از آن - در صورت ادامه روند فعلی - بایستی فکر تازه ای کنند والا زمان بازگشت را از دست خواهیم داد..

برچسب ها