زیدان: رئال مادرید مهاجم کم دارد چون گزینه ایده آل مان را پیدا نکردیم

زیدان-رئال-مهاجم-کم-دارد-چون-گزینه-ایدهآلمان-را-پیدا-نکردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در مورد بازی مقابل آپوئل نیکوزیای قبرس در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، وی در مورد بازی فردا شب میان رئال مادرید و آپوئل نیکوزیا در ورزشگاه برنابئو گفت :

از بازگشت به مسابقات خوشحال هستیم. مدافع عنوان قهرمانی هستیم اما همه چیز برای ما از صفر شروع می شود. انگیزه زیادی داریم و می دانیم که شرایط خوب پیش خواهد رفت. بحران در لالیگا؟ اتفاقات مشابهی در فصل گذشته رخ داد پس نگران نیستیم. می دانیم که از نتایجی که گرفتیم نباید خوشحال باشیم اما فوتبال همین است. چیزی برای ما عوض نمی شود و کار خودمان را انجام می دهیم. سعی می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. جایی برای نگرانی وجود ندارد. مسلما در طول فصل ممکن است که نتایج منفی دیگری هم کسب کنیم. مسلما در چمپیونزلیگ صرفنظر از این که مقابل چه تیمی بازی می کنیم فشار را حس می کنیم. شانس تیم ما بیشتر است اما باید بازی را خوب شروع کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. باید به مصاف حریفی باتجربه برویم و بازی خوبی برای شروع مسابقات داشته باشیم.

زیدان در مورد انتقادها از عملکرد رئال مقابل لوانته و کمبود مهاجم در ترکیب رئال مادرید بیان کرد:

در مورد پست مهاجم نوک می توانم به سوال های شما جواب بدهم اما کاری از دستم بر نمی آید. در حال حاضر ترکیب ما مشخص شده و چیزی عوض نمی شود. بازیکنانی مثل ماریانو و موراتا از تیم جدا شده اند و حالا فقط مایورال حضور دارد. شاید این حرف درست باشد که در حال حاضر مهاجم کم داریم. به برخی از خواسته هایمان نرسیدیم. دوست داشتیم که موراتا در رئال بماند اما خودش دوست داشت که بیشتر بازی کند و از تیم جدا شد. در نهایت نتوانستیم مهاجم ایده آل دیگری پیدا کنیم. در این باره صحبت دیگری ندارم. به مایورال باور دارم. جوان است و عطش زیادی دارد. بنزما هم در ترکیب حضور دارد هر چند که فعلا مصدوم است. بیل هم می تواند در خط حمله بازی کند. به بازیکنانی که داریم باور داریم و با اطمینان به جلو حرکت می کنیم. من در این جا هستم تا کارم را انجام بدهم. سعی می کنم از ترکیبی که دارم بیشترین استفاده را ببرم. بازیهای زیادی پیش روی ماست و تفکراتمان عوض نمی شود. به سیستم چرخشی ادامه می دهم  چرا که به کارم اعتقاد دارم. بدون بنزما چه کار می کنم؟ فردا بازی داریم و ببینیم شرایط چطور پیش می رود. در بازی با لوانته، مایورال از لیست خط خورد اما فردا حضور خواهد داشت.

سرمربی رئال مادرید در این باره که رونالدو به تازگی از مصدومیتش برگشته هم صحبت کرد:

او شرایط خیلی خوبی دارد و روی کارش تمرکز دارد. رونالدو  از این که دوباره بازی می کند خوشحال است. دوست دارد فقط فوتبال بازی کند. خوشحال است و از نظر ذهنی کاملا آماده است. شرایط خیلی خوبی دارد و خوشحالیم که فردا درون زمین حضور خواهد داشت. به خوبی رونالدو و توانایی هایش را می شناسید. در مورد وابستگی به رونالدو صحبتی ندارم اما مسلما همیشه دوست دارم که در تیم حضور داشته باشد. کریستیانو نه تنها گل می زند بلکه بازیکن بسیار مهمی برای تیم است. او رهبر تیم است، همیشه می خواهد برنده شود و این روحیه را به بقیه بازیکنان منتقل می کند. هر بار او را در تیم می بینیم خوشحال می شویم. او فردا بازی می کند هر چند که یکشنبه غایب خواهد بود. امیدواریم که بازی با سوسیه داد آخرین باری باشد که او را در این فصل نداریم.

زیزو در مورد شرایط سبایوس، هافبک سابق بتیس در رئال گفت :

جایگاهش در رئال مشخص است و خوب کار می کند. مسلما نوبت او هم می رسد. سبایوس هم مثل بقیه نقش مهمی در تیم دارد. از شرایط تیم به عنوان مربی کاملا راضی هستم.

زیدان در مورد شرایط مصدومان رئال مادرید و بازیکنانی مثل واران و آسنسیو بیان کرد :

رافا واران شرایط خوبی دارد و آسنسیو هم آماده است. مشکلی وجود ندارد. واران کاملا ریکاوری کرده و فردا می تواند بازی کند.

وی در مورد این که می تواند سومین قهرمانی پیاپی اروپایی را با رئال داشته باشد هم صحبت کرد:

هر بار به این نکته فکر می کنم لبخند می زنم. می خواهم دست به کارهای بزرگی بزنم. این بازیکنان همیشه برای بردن آماده هستند اما با جاه طلبی به جلو حرکت می کنیم و سعی می کنیم بازی های خوبی داشته باشیم.

1140

اختصاصی

نظرات ۸

 • F.lampard

  اون ماریانو حیف بود...
  تو همه رو فدای هم وطنت کردی...

 • FCB

  مهاجم چرا وقتی داور هست

  • Hala Madrid

   کمک داوری به بارسا در این فصل:

   ۱- پنالتی اشتباه به سود بارسا مقابل رئال در سوپرجام (دایو سوارز)
   ۲- نگرفتن پنالتی روی رونالدو و در ضمن اخراج او در سوپرجام
   ۳- گل آفساید به بتیس (گل اول)
   ۴- پنالتی اشتباه به سود بارسا مقابل آلاوز
   ۵- گل آفساید مسی مقابل اسپانیول (گل اول)
   اینا فقط اشتباهات داوری در ۵ بازی بوده!

  • بارسلونا❤

   لایک

 • صادق 6

  حیف موراتا نبود کریم و نگه داشتی

 • Hadi Blue

  بزرگ ترین اشتباه رعال مادرید نگه داشتن بنزما و فروختن موراتا بود.ولی بنفع ما شد موراتا داره عالی بازی میکنه واسمون

 • بهنام

  خوبه کریم بنزما به زیدان اجازه داده درمورد کمبود مهاجم صحبت کنه .

 • Hala

  اوبامیانگ و لوادونسکی میگن تیم رویاهاشون رئاله
  به هری کین پیشنهاد میدادن با کله میومد
  زیدان جان نگو مهاجم پیدا نکردیم بگو مهاجم فرانسوی پیدا نکردیم !!! مگه فقط امپابه مهاجمه؟
  ای کاش موراتا هم فرانسوی بود بهش بازی می‌دادی و الان تو تیم بود :(

برچسب ها