داویدز: مقایسه با مسی به ضرر دیبالاست؛ بارسلونا دیگر ماشینی شکست ناپذیر نیست

داویدز-مقایسه-با-مسی-به-ضرر-دیبالاست؛-بارسلونا-دیگر-ماشینی-شکست-ناپذیر-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق گفته ادگار داویدز، مقایسه لیونل مسی با پائولو دیبالا، تنها به ضرر مهاجم تیم یوونتوس خواهد بود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سه شنبه شب بار دیگر دیبالا و مسی در جدال تیم های یوونتوس و بارسلونا مقابل هم قرار خواهند گرفت و داویدز در آستانه این دیدار به Gazzetta Dello Sport گفت:

اگر می خواهید به دیبالا ضربه بزنید، پس به مقایسه او با مسی ادامه دهید. باید او را رها کنیم و اجازه دهیم که در آرامش رشد کند. یوونتوس استعداد های فوق العاده ای در تیم دارد، اما نیازی به فشار مضاعف روی او نیست. مسئولیت مسی بسیار سنگین است؛ او در حال حاضر در سطح دیگری است. او هر سال بخصوص در بازی های حساس و تعیین کننده، گل های زیادی به ثمر می رساند.  دیبالا بیشتر و بیشتر رشد خواهد کرد، اما هنوز راه درازی در پیش دارد تا به سطح مسی برسد.

داویدز که برای هر دو تیم یووه و بارسا بازی کرده، گفت:

بارسلونا همیشه قدرتمند است. اما در حال حاضر نسبت به قدرتی که عادت داشتیم، ضعیف تر هستند؛ آنها دیگر ماشینی شکست ناپذیر نیستند. این به جدایی نیمار یا چیز های دیگر ربطی ندارد بلکه موتور آنها در میانه میدان از کار افتاده است. در بهترین سال های این تیم، ژاوی و اینیستا در اوج فوتبال خود بودند.

1771

اختصاصی

نظرات ۴

 • بارسا

  امشب با آتش زدن یووه قدرت موتور بارسا رو خواهی دید مستر..
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • محمود

  اینو کاملا با داویدز موافقم قدرت بارسا در میانه میدان بود و حالا حالاها زمان میبره تا بازیکنی بیاد در سطح ژاوی و اندرس اماده اون زمان

 • بارسلونا❤

  یادش بخیر بارسای اون زمان

 • حامد نقدی

  اگه واقع بین باشیم. به قول گواردیولا تیکی تاکا بدون مسی معنا نداره و باید توپ رو به مسی برسونید و خیالتون راحت بشه ولی از طرفی میانه‌ی میدان ما هم بدلیل رفتن ژاوی و پا به سن گذاشتن اینستا ضعیف شده و این رو اصلا نمی‌شه کتمان کرد. ولی نظر خودمم رو اضافه کنم که به نظرم از این فاکتورها مهمتر ضعف در خط دفاعیه که خیلی گل می‌خوریم. شما به نتایج نگاه کنید. همچنان در گل زنی خوبیم (درسته به اندازه قبل قشنگ بازی نمی‌کنیم ولی بازم خوبیم) ولی خیلی گل می‌خوریم. خط دفاعی با پا به سن گذاشتن ماسکرانو و پیکه به مشکل خورده. و امیدوارم زودتر درست بشه. به هرحال من به این بارسا خوشبینم. نه به اندازه‌ی سالهای قبل ولی فکر می‌کنم با رفتن بارتمئو و یک جایگزین مناسب و خرید دیماریا و کوتینیو و حتی وراتی خیلی بهتر بشیم. و در کل تا مسی رو داریم غمی نداریم.

برچسب ها