پوچتینو: لیگ قهرمانان به اندازه لیگ برتر برای انگلیسی ها مهم نیست

پوچتینو-لیگ-قهرمانان-به-اندازه-لیگ-برتر-برای-انگلیسی-ها-مهم-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تاتنهام اذعان کرده لیگ قهرمانان به اندازه لیگ برتر برای تیم های انگلیسی اهمیت ندارد. 

به گزارش وبسایت نود، مائوریسیو پوچتینو در آستانه بازی فردا شب تیمش مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان عنوان کرده شاگردانش به دنبال صدرنشینی در این گروه هستند. 

پوچتینو به نقل از وبسایت یوفا به خبرنگاران گفته:

لیگ برتر برای بازیکنان حاضر در این لیگ رقابت اصلی محسوب می شود. بازیکنان تیم های ایتالیایی اعتقاد دارند که لیگ قهرمانان مهمترین جام است اما لیگ برتر در فرهنگ انگلیس مهمتر از لیگ قهرمانان است. توضیح دادن این موضوع سخت است اما زمانی که در اینجا کار کنید متوجه این موضوع می شوید. لیگ قهرمانان برای تیم های ایتالیایی و اسپانیایی اولویت اول است اما اینجا اینطور نیست. لیگ برتر جذاب ترین و دشوارترین لیگ دنیا است. 

بازی فردا خیلی مهم است و مثل یک فینال می ماند. این بازی می تواند در آینده تاثیرگذار باشد. همه رئال مادرید را صدرنشین این گروه حساب می کنند اما در فوتبال فرضیات جایی ندارند. ما به دنبال بردن همه بازی ها هستیم. رئال مادرید قهرمان دو سال اخیر این رقابت ها است و برای همین کار ما خیلی دشوار است. ما اعتماد بنفس بالایی داریم و از فصل گذشته درس گرفتیم. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۵

 • علی

  خوب می خواستی از لیگ قهرمانان انصراف بدی

 • reddevil

  طبیعیه چون سری آ و لالیگا برای تیم های بزرگشون نسبتا خسته کنندس و فاصله ی قدرت بین تیم های قوی و ضعیفشون زیاده .
  در حالی که لیگ جزیره فرقی نداری کدوم تیمش باشه . میتونن واسه هر کدوم از تیم های بالای جدول دردسر ساز باشن کما اینکه دیدیم استوک سیتی از یونایتد و ارسنال 4 امتیاز گرفت !

  در کل لیگ انگلیس بزای تیم های انگلیسی خودش یه لیگ قهرمانان دیگس :)))

 • Mj

  لیگ جزیره بهترین سخت ترین و جذاب ترینه واس همین

 • ..

  سخترین و بهترین لیگ دنیا

 • M#J

  اصلا اگه تو جزیره به فکر لیگ قهرمانان باشی و تمرکزتو بزاری اونجا ممکنه تو لیگ حتی سهمیه هم نگیری با وجود بازی های زیاد و تیم های مدعیه جزیره! نمونش چلسی قهرمانه اروپا شد اما تو لیگ ششم شد یا منچستر پارسال با اینکه تیمش در حده قهرمانی تو لیگ نبود اما واسه سهمیه هم نجنگید و تو لیگ اروپا قهرمان شد و تو لیگم ششم شد

برچسب ها