والورده: مسی هر لحظه می تواند سرنوشت بازی را تغییر دهد

والورده-مسی-هر-لحظه-می-تواند-سرنوشت-بازی-را-تغییر-دهد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بارسلونا به تمجید از نمایش ستاره آرژانتینی تیمش مقابل یوونتوس پرداخته است. 

به گزارش وبسایت نود، ارنستو والورده پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد. 

والورده به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

هر زمان که مسی توپ را می گیرد احساس می کنم اتفاق خوبی برای ما رخ خواهد داد. لئو یک گل استثنایی زد و حالا شانس هم با او همراه است. او از هر زاویه ای می تواند گل بزند و یکی از مهمترین بازیکنان تاریخ بارسلونا محسوب می شود. 

مقابل فینالیست فصل گذشته بازی کردیم و شروع کار با پیروزی احساس خوبی دارد. می دانستیم که برای گلزنی باید صبور باشیم. یووه حریف قوی است و ما برای کسب پیروزی خیلی خوب بازی کردیم. تیم به تدریج بهتر می شود. این پیروزی مهمی بود که باعث افزایش اعتماد بنفس ما می شود. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • فـرانـک دخـی بارسـایـی

  ارنســتو مــن بهــت ایمــان آوردم :)
  ب نـظرم بارسای والــورده شبـیه بارسای با رویـکرد مستقیم ب بارسای با حوصــله پپ برگشته توبازی اسپانیولـم همینطوری بود طول میکشیـد ک ب دروازه حـریف برسن و موقعین بسازن ینی مالکـیت بیشـتر مال خودمون باشه ک همینم باعث شده گلی تاحالا نخـوریم باهمون سیستم 433مون ولـی انـریکه ک خیلی هنوزم دوسش دارم سـریع و هجومی تر بود و ریسک لورفتن توپ بیشتر بود !!
  والـورده واقعـا باهوشه طوری از دمبـله وسوارز و البا و سمدو بازی گرفته ک فضا واسه لئـو بیشتر بشه نه مث آرژانتیـن ک توهربازی 5، 6 نفری مسی رو محاصره کردن!! هافبـک درجـه یـکو هنـوز کـم داریم ولی در کـــل هــرچی بیشــتر بگـذره با مچ شـدن دمبله با بهـترشـدن سمـدو (ک از خییییلی قبل تر گفتم ی روز بهترین دفاع راست دنیا میشه) و روفـرم اومدن پیکه و ترشتـگن امیــدوارم سوارزم ب اوج بـرگــرده بوسکتس و اینیسـتام ک هنوز بهتـرینن... راکیم همـونه افت نکـرده پست غیرتخصصیش ک انریـکه اجبارا بهش میداد باعث شد اونجوری ب نظربرسه!!
  بااین ریــتم 3 گانه ک هیـچی 6 گانه رم میشه روش حساب کـرد!!!

  • محمد رضا

   دوست عزیز امیدوارم به رویاهات برسی.. خخخخخ

  • هادی

   والورده مربی واس بارسا نمیشه..همونطور ک بارسا کلا تیم نمیشه خخخ

 • محمود

  اونایی که میگنن اتلتیکو فقط دفاعی بازی میکنه برن خلاصه بازی اتلتیکو و رم رو ببینند و اینم در نظر داشته باشن بازی تو المپیکو بود بازی صفر بر صفر شد ولی فقط ببینید تا بفهمید قدرت بارسا و رئال با بقیه تیمها متفاوته که اتلتیکو مجبوره کمی دفاعی بازی کنه

 • بارسلونا❤

  واقعا خیلی بده که بعضیها میان یه دروازه خالی زن رو با کینگ لئو مقایسه میکنن ...

  بهتر از مسی دیگه نخواهد آمد...

برچسب ها