مورینیو: کسب برد در گام نخست حیاتی بود، خوب بازی کردیم

مورینیو-کسب-برد-در-گام-نخست-حیاتی-بود-خوب-بازی-کردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو از پیروزی تیم در گام نخست لیگ قهرمانان این فصل راضی است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از یک فصل غیبت در لیگ قهرمانان اروپا، ورزشگاه الدترافورد سه شنبه شب بار دیگر میزبان یک مسابقه از لیگ قهرمانان اروپا بود، منچستریونایتد در اولین بازی خود در گروه اول مسابقات، میزبان بازل سوئیس بود که در نهایت توانست با گل های فلینی، لوکاکو و رشفورد، 3-0 برنده زمین بازی را ترک کند. مورینیو در پایان مسابقه چنین گفت:

از نظرم، کسب برد در گام نخست بسیار حیاتی است. ما بازی خوبی ارائه کردیم، با اعتماد به نفس، مستحکم و قوی نشان دادیم. البته بعد از زدن گل دوم، تصمیمات درستی در زمین مسابقه نگرفتیم و می توانستیم توسط حریف مجازات شویم ولی دوام آوردیم و بعد از رسیدن به گل سوم، کار تمام شد. فوتبال، فوتبال است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، بنابراین نمی بایست کنترل بازی را از دست می دادیم. نمی دانم تفاضل گل به کار خواهد آمد یا خیر. ولی کسب سه امتیاز مهم ترین مسئله بود که آن را به دست آوردیم. کسب برد در خانه در گام نخست خوب و مهم بود. خوشحالیم که در بازی پایانی گروه هم در خانه هستیم و اگر کارمان به بازی آخر کشید، آن وقت می توانیم در خانه تکلیف مان را مشخص کنیم که قطعاً بهتر از بازی خارج از خانه است. در مورد مصدومیت پوگبا فعلاً چیزی نمی دانم، اما به نظر می رسید مصدومیت عضلانی باشد و معمولاً چنین مصدومیت هایی، چند هفته دوری در پی دارد.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • وحید

    پوگبا مصدوم شد ... کاش بازی بهش نمیدادی وقتی چند روز قبل جلوی استوک بازی کرده . تازه فلینی کارامد تر هم شد و گل اول رو زد :)

برچسب ها