آنچلوتی: عملکردی عالی نداشتیم ولی کسب برد مهم بود که حاصل شد

آنچلوتی-عملکردی-عالی-نداشتیم-ولی-کسب-برد-مهم-بود-که-حاصل-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - آنچلوتی معتقد است عملکرد تیمش مقابل اندرلخت، خیلی سطح بالا نبوده است.

به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ بعد از شکست ابتدای هفته مقابل هوفنهایم، سه شنبه شب در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپای این فصل، موفق شد اندرلخت را با سه گل شکست دهد، البته این پیروزی مقابل تیم ده نفره اندرلخت، خیلی هم نظر بایرنی ها را جلب نکرده است. آنچلوتی در پایان مسابقه درباره این دیدار گفت:

انتظار برد داشتم و در نهایت پیروز شدیم. عملکردی فوق العاده نداشتیم ولی عملکردی بود که برای چنین مسابقاتی لازم بود. در مجموع راضی هستم ولی باید زمانبندی بهتری در میانه میدان داشته باشیم.

دلیل تعویض ریبری این بود که یک کارت زرد داشت و به استراحت نیاز داشت. به خاطر عملکردش نبود که تعویض شد. در مورد واکنشش بعد از تعویض هم، می توانید از خودش سوال کنید.

روبن هم در واکنش به پیروزی 3-0 بایرن مونیخ مقابل اندرلخت ده نفره گفت:

ریتم و ضرباهنگ تیم خوب نبود، باید بهتر از این ها کار کنیم. تلاش کنیم برای گل های بعدی به دروازه حریف پیش ببریم. با تمام احترامی که برای حریف قائلم، بعد از ده نفره شدن، باید آن ها نابود می کردیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • مانشافتی+بایرنی

    تیم ضعیف شده با ده نفره شدن حریف باید پنج شش تا میزدیم که نزدیم وقتی بازی هارو نگاه میکنم تا میانه میدان خوب کار میکنیم ولی تو گل زدن خیلی ضعیف شدیم امیدوارم که درست بشه و به اوج برگردیم ولی مربی باید عوض بشه

برچسب ها