کونته: بهترین نتیجه ممکن برای بازگشت به لیگ قهرمانان بود

کونته-بهترین-نتیجه-ممکن-برای-بازگشت-به-لیگ-قهرمانان-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته از پیروزی پر گل تیمش مقابل قره باغ خوشحال است.

به گزارش وبسایت نود، چلسی سه شنبه شب در بازگشتش به لیگ قهرمانان اروپا (بعد از یک فصل غیبت) موفق شد با نتیجه پر گل شش بر صفر قره باغ را شکست دهد تا شروعی خوب را در این فصل از لیگ قهرمانان تجربه کند. آنتونیو کونته در پایان مسابقه درباره پیروزی تیمش گفت:

شروعی خوب در لیگ قهرمانان داشتیم، یک شروع عالی. نکات مثبت زیادی در این بازی و در تیمم مشاهده کردم: یک پیروزی مهم در گام نخست، با گل های فراوان، ثبت کلین شیت و نمایشی خوب. حالا باید به فکر بازی بعدی باشیم، یک روز استراحت می کنیم و سپس به بازی حساس و سخت مقابل آرسنال فکر می کنیم.

تغییر در ترکیب تیم نشان می دهد که من به تمام بازیکنان تیمم اعتماد دارم. نه تنها در حرف، بلکه در عمل و در مستطیل سبز. بازی کردن در لیگ قهرمانان، یعنی مربی به بازیکن اعتماد دارد. اگر فکر می کنید می توانستیم فصل را با 13 بازیکن به پایان ببریم، سخت در اشتباه هستید. باید تلاش می کردیم ترکیبی بسازیم که در آن رقابت وجود داشته باشد، یک رقابت مثبت که در نهایت نفعش را تیم می برد.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • چلسی تازه به دوران رسیده

  کجا رو بردی اینقدر خوشحالی ؟؟ خخخخخ

 • Alireza

  چقد خوبیم ما

  • کوروش

   مگه به رئال و بارسلونا 6 تا زدید که خوبید؟ ؟ !!!

 • مسعود

  چلسی امسال حریف میطلبه.ویه پای فیناله.نه به خاطراین شش گلی که به تیم اذربایجانی زد،بلکه به خاطرانسجام تیمی بالا

  • زهی خیال باطل

   مشخصه از فوتبال اطلاعات زیادی نداری که این حرف رو میزنی ، چلسی حتی زورش اتلتیکو هم نمی رسه چه برسه به بارسلونا و رئال ، پاریسن ژرمن و بایرن مونیخ

برچسب ها