ماروتا: پیشنهادی از سوی بارسلونا برای دیبالا دریافت نکردیم

ماروتا-پیشنهادی-از-سوی-بارسلونا-برای-دیبالا-دریافت-نکردیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر اجرایی یوونتوس تاکید کرده این باشگاه قصد فروش ستاره آرژانتینی خود را ندارد.

به گزارش وبسایت نود، جوزپه ماروتا پس از شکست ۳-۰ یوونتوس مقابل بارسلونا تاکید کرده این باشگاه ایتالیایی قصد فروش پائولو دیبالا ۲۳ ساله را ندارد و پیشنهاد رسمی هم از بارسلونا برای این بازیکن دریافت نکرده است. 

ماروتا به Mediaset Premium گفته:

ما هیچ پیشنهاد رسمی از سوی بارسلونا برای دیبالا دریافت نکردیم. ما هیچ قصدی برای فروش او نداشتیم و مطمئن بودیم که همچنان پیراهن یووه را بر تن خواهد کرد. با دادن پیراهن شماره ۱۰ به دیبالا مسئولیت بیشتری به او دادیم. این پیراهن اهمیت زیادی در تاریخ بیانکونری دارد. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۶

 • بارسلونا❤

  همون بهتر که نگرفتیمش ...

  کوتینیو اگه میومد خیلی خوب میشد ...

  ایشاالله نیم فصل میگیریمش...

  • Forza juve

   انگار که اصلا بارسایی ها شب و روز تو اینستا به پیج دیبالا حمله نمیکنن و نمیگن که بیا بارسا..تو رو خدا بیا بگیرش تعارف میکنی ها...

  • محمود

   دیبالا بازیکن خوبیه ولی مبلغ زیاد بدی و بازیکنی که میخواد یک مهاجم نوک خوب باشه بدرد بارسا نمیخوره من همینقد میدونم تمام تیمهای اروپایی روی کاستیهای تیمشون بازیکن میخرن و در حالا حاضر بارسا برا خرید دیبالا به هیچ عنوان اقدام نمیکنه بارسا فعلا یکی رو میخواد که بتونه در نبود اینیستا جانشین خوبی باشه و اینکه بازیکنی بیارن که جای ژاوی افسانه ای رو برا بارسا پر کنه همین دیبالا و گریژمن بدرد بارسا نمیخورن ولی هر ۲تاشون فوق العاده ان ولی به کار بارسا نمیان همین

  • Forza juve

   توروخدا بگیرش..تعارف میکنیا

  • خوش بین

   با سلام . به نظر من خرید بازیکن با کیفیت چیز خوبیه اما یه ریسک هم هست. خرج کردن و فقظ خرج کردن لازم نیست . بارسای 2009 تا بارسای 2013 تعداد لاماسیایی هاش از 7 الی 11 هم می رسید (در زمین بازی) . ضمنا خرید بازیکن جوون لازمه اش صبر هست و نه عجله. مث آندره گومز باوجود نمایش نه چندان باکیفیتش می تونه پیشرفت کنه. اگر دیبالا خریداری می شد شاید خیلی از بازیکای جوون حیف میشدن. شما بازی دیشب با یوونتوس رو دیدی. بد بود؟؟؟!!!! یا اگه کوتینیو یا دیماریا میومدن اونوقت شاید به دمبله ی گرونقیمت و دئولوفئو (ساخته آکادمی) کمتر بازی می رسید که باز همینا ممکن بود از باشگاه برن.

 • Ebrahimjuventine

  مرسی ماروتا..❤

برچسب ها