هشدار آخر فدراسیون فوتبال با ارسال نامه 4بندی به باشگاه‌ها برای تسویه حساب با طلبکاران

هشدار-آخر-فدراسیون-فوتبال-با-ارسال-نامه-4بندی-به-باشگاهها-برای-تسویه-حساب-با-طلبکاران

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال روز گذشته با ارسال آخرین نامه به باشگاه‌های لیگ برتری هشدار داد تا هرچه سریع‌تر تکلیف توافق با طلبکارانشان را مشخص کنند.

به گزارش وب سایت نود، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال این روزها به دلیل اقدامات برای جمع‌آوری مدارک باشگاه‌های لیگ برتری جهت ارسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا و در راستای صدور مجوز حرفه‌ای این باشگاه‌ها، روزهای شلوغی را پشت سر می‌گذارد، از همین رو روز گذشته نامه‌ای به تمامی باشگاه‌های لیگ برتری ارسال و آخرین هشدار به آنها برای تحویل مدارک جهت صدور مجوز پروانه حرفه‌ای باشگاه‌داری ارائه شد.

در این نامه ۴ بند تنظیم شده که متن آن به‌شرح زیر است:

۱- درصورتی‌که باشگاه‌ها با طلبکاران و طرف مقابلشان توافق کردند، ارائه اصل نامه به فدراسیون فوتبال الزامی است.

۲- درصورتی‌که نامه‌ توافق آماده شده باشد علاوه‌بر نسخه اصلی، نسخه ترجمه‌شده به زبان انگلیسی نیز باید در اختیار فدراسیون قرار بگیرد.

۳- مدارک و مستندات باشگاه‌ها به همان صورت توسط فدراسیون به AFC تحویل داده خواهد شد و مسئولیت نواقص مدارک و صحت و سقم آن بر عهده باشگاه‌ها خواهد بود.

۴- درصورتی‌که باشگاه‌ها پاسخی به فدراسیون فوتبال ارائه نکنند، عیناً این موضوع به کنفدراسیون فوتبال آسیا منتقل خواهد شد و کلیه مسئولیت آن به عهده باشگاه‌ها است.

به گزارش فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز پروانه حرفه‌ای‌ برای باشگاه‌ها ضرب‌الاجلی تعیین کرده تا تکلیف بدهی آنها به اشخاص و شرکت‌های مختلف مشخص شود و در غیر این صورت و در اولین اقدام باشگاه‌های بدهکار دارای نواقص مدرک از لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده کنار گذاشته خواهند شد.

 

2051

فارس

نظرات ۲

  • دو ستاره رو قلبم تاج روی سرم

    وزارت ورزش باید تغییر مدیریت استقلال دستور کار قرار بده/ما به هر تصمیمی که این هئیت مدیره بگیره شک داریم

  • Mohammad 6+4=ss

    پرسپولیس فکر نکنم طلبکار داخلی داشته باشه، چون پیشکسوتای پرسپولیس همیشه غیرت تیمیشون و نشون دادن، هرچند میدونیم که خیلیاشون از پرسپولیس طلب مالی دارن، و رو نکردن و یا اگر رو کردن حتما نییتشون خیر بوده، الی حاضر به دریافتش نیستن،
    همه پیشکسوتان و کسانی که به نوعی برای پرسپولیس زحمت کشیدن و میکشن خدا به همشون خیر و سلامتی و رحمت بده...

برچسب ها