آقایی: درباره تغییر مربی با ما صحبت نشده است

آقایی-درباره-تغییر-مربی-با-ما-صحبت-نشده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم گسترش فولاد دیدار مقابل گسترش فولاد را سخت‌ترین دیدار تیمش دانست.

 

به گزارش وب سایت نود، عباس آقایی که به جای لوکا بوناچیچ در نشست خبری پیش از بازی نفت طلاییه - گسترش فولاد حضور یافته بود، گفت: به لحاظ جدولی، بازی فردا برای ما مهم است. دیدار مقابل نفت مهم‌ترین بازی 6 هفته گسترش فولاد خواهد بود. در هفته‌های گذشته تیم نفت را دیده بودیم اما با تغییراتی که در این تیم ایجاد شده نمی‌دانیم که در ارنج اصلی آنها چه بازیکنانی حضور دارند و طبیعتا اوایل بازی به زمان احتیاج داریم تا حریف را بشناسیم.

مربی گسترش فولاد در خصوص نتایج ضعیف این تیم و اینکه چه هدفی برای ادامه رقابت‌ها دارند، عنوان کرد: باید بازی به بازی در مورد فوتبال حرف بزنیم. طبیعتا ما در همه بازی‌ها به پیروزی فکر می‌کنیم اما تیم ما از 11 بازیکن اصلی فصل گذشته تنها 2 بازیکن را در اختیار دارد و تقریبا 70-80 درصد در تیم تغییرات داشتیم. گسترش فولاد احتیاج به زمان دارد تا بهتر شود.

آقایی در خصوص نارضایتی مدیران باشگاه گسترش فولاد از عملکرد تیم و حرف و حدیث در خصوص داده شدن اولتیماتوم به کادرفنی تصریح کرد: نمی‌دانم چه صحبتی در مدیریت کلان باشگاه شده است، اما تاکنون هیچ اولتیماتومی به کادرفنی داده نشده است. درباره مسائل کلان و تغییر مربی هنوز با ما صحبت نشده است. درست است ما تغییر و تحولات زیادی داشتیم که البته خود ما هم نسبت به این موضوع انتقاد داشتیم.

وی که سابقه بازی کردن در پرسپولیس را هم در کارنامه دارد، در خصوص راهیابی این تیم به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به مردم ایران بابت این صعود تبریک می‌گویم. پرسپولیس یک بازی استثنایی انجام و نشان داد که می‌تواند مدعی اول عنوان قهرمانی باشد. به نظر من پرسپولیس یکی از فینالیست‌های این دوره می‌شود. البته در فینال هم شرایط خاص است و اتفاقاتی می‌افتد که ممکن است سدراه قهرمانی شود.

مربی گسترش فولاد در خصوص سرمربی تیم لوکا بوناچیچ گفت: لوکا انسان فوق‌العاده خوبی است، شاید در فوتبال ایران رفتارهایی مانند عصبانیت او دیده شده باشد اما ذات این مربی بسیار پاک است و با بازیکنان تیم هم ارتباط خوبی دارد.

آقایی در پاسخ به سوال اینکه آیا اگر گسترش فولاد فردا مقابل نفت هم نتیجه نگیرد، ممکن است لوکا بوناچیچ برکنار شود یا خیر، گفت: امیدواریم در بازی فردا نتیجه بگیریم اما در غیر این صورت ما هم مثل شما از هیچ چیز خبر نداریم.

2051

اختصاصی

نظرات ۱

  • Mohammad 6+4=ss

    عباس آقایی، به عنوان یه پرسپولیس، پیشنهاد میدم خوب از تجربییات بوناچیچ استفاده کن و مدارک مربی گریتو ارتقاع بده ، چون لوکا دیگه پیر شده، انسانه سنگ که نیست، تجربه کسب کن ، تا بتونی خودت سرمربی گریه گسترش و بدست بگیری....
    موفق باشی،،،

برچسب ها