گواردیولا: بهانه ای برای ناکامی در لیگ قهرمانان نداریم

گواردیولا-بهانه-ای-برای-ناکامی-در-لیگ-قهرمانان-نداریم

وبسایت رسمی برنامه نود - گواردیولا معتقد است تیمش باید در لیگ قهرمانان نتایج خوبی کسب کند.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه ژوزه مورینیو اعتقاد دارد برنامه فشرده تیم های انگلیسی در جزیره، کار آن ها را در رقابت های اروپایی سخت می کند ولی پپ گواردیولا معتقد است این موضوع نباید بهانه ای برای عدم نتیجه گیری تیمش در لیگ قهرمانان اروپا قلمداد شود. گواردیولا باور دارد که تیمش می تواند نتایج خوبی در لیگ قهرمانان کسب کند:

من از جانب خودم صحبت می کنم، نمی توانم از طرف چهار تیم انگلیسی دیگر (حاضر در لیگ قهرمانان) صحبت کنم. اگر پیروز نشویم و عملکرد خوبی نداشته باشیم، یک ناکامی به حساب می آید. از فشردگی و حجم کار آگاهم. از همان روز اول متوجه این قضیه شدم و در حال یادگیری هستم. باید این را بپذیرم و با آن کنار بیایم. امیدوارم بازیکنان نیز آن را کاملاً درک کنند. از نظر من تیم های انگلیسی، توانایی رقابت مستقیم با تیم های آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی را دارند. به نظرم تنها تفاوتش این است که بازیکنان تیم های بارسلونا و بایرن مونیخ، پیش از این تجربه بیشتری به نسبت بازیکنان منچسترسیتی در حضور در لیگ قهرمانان اروپا دارند و این تنها نقطه تمایز است. به طور مثال استونز، ده بازی در لیگ قهرمانان تجربه دارد ولی بازیکنان بایرن مونیخ و بارسلونا، تجربه بیش از 70، 80 و 100 بازی را در لیگ قهرمانان دارند.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • محمود

    دمش گرم پپ هم حرف منو تایید کرد هیچ بهانه ای بابت نتیجه گرفتن تیمهای انگلیسی نیست تمام تیمهای انگلیسی پر هستن از ستاره حداقلش اینکه سیتی یونایتد چلسی خیلی خیلی پرستاره تر هستن از اتلتیکو و خیلی تیمهای دیگه ...پس پپ دنبال چالشه این مرد متفاوته

  • بارساپلیس

    امسال بیشترین شانس تو لیگ و اروپا مال خودته شک نکن

برچسب ها