ونگر: شکایتی بابت برنامه فشرده پیش‌روی‌مان نداریم

ونگر-شکایتی-بابت-برنامه-فشرده-پیشرویمان-نداریم

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر معتقد است تیمش نباید برنامه فشرده را بهانه عدم کسب نتیجه، اعلام کند.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال در حالی پنج شنبه شب در اولین بازی این فصل خود در لیگ اروپا به مصاف کلن می رود که یکشنبه در جدالی حساس در لیگ برتر باید به مصاف چلسی برود و این فاصله زمانی کم، کار را برای تیم ونگر سخت می کند. اما ونگر درباره برنامه فشرده بازی های تیمش و رقابت در لیگ اروپا چنین نظری دارد:

فرصت خوبی است که نشان دهیم می توانیم از پس برنامه فشرده برآییم. مارچ 2016 چهارشنبه شب مقابل بارسا بازی کردیم و شنبه در مقابل اورتون به میدان رفتیم و پیروز شدیم. نباید ذهن خود را با ایده های از قبل شکل گرفته، پر کنید. فوتبال ورزشی است که در روز مسابقه نتیجه آن رقم می خورد. سه روز زمان کافی ای است برای ریکاوری کردن. چهارشنبه تا شنبه فرقی با پنج شنبه تا یکشنبه ندارد. فقط در یک جام متفاوت حضور داریم.

درست است که می توانیم با قهرمانی در لیگ اروپا، به سهمیه لیگ قهرمانان برسیم ولی همیشه گفته ام، بهترین روش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان از طریق لیگ برتر است و ما هم برای 20 سال این کار را انجام دادیم. اما به هر حال این هم فرصتی است و  به دنبال آن هستیم تا در هر جامی حضور داریم برای قهرمانی در آن تلاش کنیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • شایان

    هههههههههههههههههههههه
    venger out
    اخه ارسنال تو لیگ مونده،قهرمانی لیگ اروپا کجا بود برادر من

  • alii

    با اینکه ازش بدم میاد ولی مثل مورینیو نیس که هی واسه هر چی بهونه بیاره

برچسب ها