راموس: رونالدو کمبود گلزنی تیم را برطرف کرد؛ حضور او محسوس است

راموس-رونالدو-کمبود-گلزنی-تیم-را-برطرف-کرد؛-حضور-او-محسوس-است

وبسایت رسمی برنامه نود - با کسب پیروز 3-0 مقابل آپوئل در سانتیاگو برنابئو، سرخیو راموس تعداد پیروزی های خود همراه با رئال مادرید را به 350 رساند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کاپیتان رئال مادرید که زننده گل سوم تیمش با یک ضربه آکروباتیک بود، در سیزدهمین فصل حضور خود به این رکورد رسید و در پایان بازی گفت:

در ابتدا شکستن ساختار دفاعی آنها برای ما سخت بود، سازماندهی بسیار خوبی داشتند و رسیدن به دروازه سخت بود، اما توقف نکردیم و در نهایت به موفقیت دست پیدا کردیم. این به ما اجازه داد تا در بازی اول نتیجه خوبی کسب کنیم. چند بازی کم گل داشتیم اما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که در هر بازی با در هم کوبیدن حریفان پیروز شویم.

فارغ از گلی که زدم، اضافه شدن به خط حمله را دوست دارم، این همیشه یک سورپرایز است چون غیرمنتظره است. این یک ضربه برگردان بود، چیزی که همیشه در آن خوب بوده ام. خوش شانس بودم که اولین گل خود در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان را به ثمر رساندم و نتیجه خوبی کسب کردیم، حالا باید به بازی بعدی فکر کنیم.

کریستیانو رونالدو:

می توانید حضور کریستیانو را حس کنید، او یک گلزن است و امشب این را دیدیم. بازگشت او اساسی بود، امیدواریم که به گلزنی ادامه دهد، چون برای تیم کلیدی است. او هر سال کیفیت بی چون و چرایی به تیم اضافه می کند و ما از بازگشتش خوشحالیم.

راموس حالا 528 بازی انجام داده و 69 گل به ثمر رسانده است. این آمار شامل 254 بازی در لالیگا، 62 بازی در لیگ قهرمانان، 24 بازی در کوپا دل ری، 4 بازی در سوپرکاپ اسپانیا، 3 بازی در جام باشگاه های جهان و 3 بازی در سوپرکاپ اروپا می شود.

1771

اختصاصی

نظرات ۲

 • شمه

  حالا بارسا فقط به مسی وابستس؟
  شما که بی رونلدو اصلا 2تا مساو ندادین!!!

 • M7

  رئال دوتا بازیکن داره که هر بازی ازشون انتظار گلزنی دارن:
  رونالدو و راموس یعنی تو یه بازی گل نزنن چیز عجیبیه راموس که از خیلی از مهاجمایه حال و حاضر جهان بهتره
  Hala Madrid

برچسب ها