دعوت رسمی از "کی‌روش" برای افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد

دعوت-رسمی-از-کیروش-برای-افتتاحیه-ورزشگاه-امام-رضاع-مشهد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی از دعوت رسمی از "کی‌روش" برای افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد خبر داد.

 

به گزارش وب سایت نود، محمد مهدی برادران ظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) میان تیم‌های منتخب مشهد و کربلا اظهار داشت: از عوامل و کادرفنی و بازیکنان 2 باشگاه تشکر می‌کنم که تمام تلاش خود را برای حضور و برگزاری این بازی انجام دادند و دلیل مهم آن ارادت به بارگاه امام رضا (ع) بوده است. در ماه گذشته هواداران سختی بسیاری برای افتتاحیه این ورزشگاه کشیدند.

وی افزود: تشکر می‌کنم از رضا عنایتی که دعوت ما را به عنوان کاپیتان تیم منتخب مشهد و به عنوان بازی خداحافظی قبول کرد. نیروهای بسیاری در ورزشگاه با همکاری آستان قدس رضوی و هاشمی جواهری برای برگزاری هر چه بهتر بازی مستقر هستند و همچنین جلسات بسیاری برای رفع مشکلاتی که از سوی شورای تامین عنوان شده بود برگزار و امیدواریم شنبه بدون هر نقصی این بازی انجام شود.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بیشتر از نتیجه، بحث دوستانه بودن این بازی مهم است و از آستان قدس رضوی و هاشمی‌جواهری بابت ایجاد شرایطی برای افتتاح ورزشگاه تشکر می‌کنم. بلیت بازی شنبه فردا در استادیوم ثامن از سوی کانون هواداران باشگاه پدیده به صورت رایگان توزیع خواهد شد و بلیط‌هایی نیز به کانون هواداران سیاه جامگان برای حضور در این ورزشگاه داده شده است.

این مسئول در زمینه مهمانان رو افتتاحیه نیز افزود: تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و عوامل هر 2 باشگاه پدیده و سیاه‌جامگان در این بازی حضور دارند و همچنین از کارلوس کی‌روش دعوت کرده‌ایم و امیدواریم در این بازی در ورزشگاه حضور یابد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۴

 • قرمزسروره

  خداکنه تا روز بازی چیزی پیش نیاد و بدونه بهانه این ورزشگاه افتتاح بشه
  من ب عنوان یک مشهدی هنوز بازی هیچ تیمی رو از نزدیک ندیدم چون فاصله خونه تا ورزشگاه ثامن هم دوره هم پر ترافیک
  اگه بازی های تیمهای مشهدی تو ورزشگاه امام رضا(قربون اسمش برم)باشه همیشه ورشگاه پره
  چون مشهدیا خیلی فوتبالین

  • میلاد اس

   دقیقا همینطوره منم مشهدیم و فوق العاده دوست دارم این ورزشگاه میزبان بازیای تیمای مشهدی باشه هم مدرن هم زیبا هم نزدیک و وسط شهر

 • OMID

  منتخب مشهد و کربلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • mahdi

  کشورما انقدر درساخت ورزشگه عقب موندست که برای افتتاح یک ورزشگاه 25هزار نفری انقدر سروصدا میکنیم ! یه موضوعی دیگه اینکه باید یاد بگیریم ورزشگاهها رو تا حد همون 30هزار نفر بسازیم ولی شیک ومدرن وباامکانات مثل اروپایی ها که هم ورزشگاه پر مبشه وهم جوری میسازند که 20هزار نفر 100هزار دیده میشه

برچسب ها