گل محمدی: هواداران تراکتور سازی دلیل اصلی موفقیت تیم بوده اند

گل-محمدی-هواداران-تراکتور-سازی-دلیل-اصلی-موفقیت-تیم-بوده-اند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: هواداران تیم دلیل اصلی موفقیت تیم هستند و در هفته های گذشته حمایت بسیار خوبی از تیم داشته اند. 

به گزارش وبسایت نود، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سیاه جامگان، اظهار داشت: مقایل تیم خوبی بازی داریم که در خارج از خانه خطرناک بوده و در ضد حملات عملکرد. خوبی دارند. در هفته های اول رقابت های لیگ برتر شرمنده هواداران بودیم ولی در هفته های اخیر به شرایط بهتری رسیده ایم. بخشی از این موفقیت به تلاش بازیکنان و بخش زیادی از آن به حمایت هواداران ارتباط دارد که وجود این عزیزان اصلی ترین دلیل موفقیت تیم در هفته های اخیر بوده است.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی را انجام داده و امیدوارم با حمایت هواداران به موفقیت برسیم. با حضور آنها قدرت بیشتری داریم. سالگرد درگذشت امیرعلی هوادار عاشق تراکتور است. افتخار اینکه او را از نزدیک ببینم نداشتم ولی دیروز با خانواده‌اش صحبت می‌کردیم و می‌دانم که یکی از هواداران پرشور تراکتور است و امیدوارم فردا با پیروزی بتوانیم دل خانواده امیرعلی را شاد کنیم. 

گل محدی، بیان کرد: باید در دیدار فردا توپ را خوب حذف کرده و خوب دفاع کنیم. اگر بخواهیم سراسر در حمله باشیم، زیاد منطقی نمی باشد. باید از دروازه به خوبی محافظت کنم.
سرمربی تراکتور سازان در خصوص عملکرد دستیارانش و حسینی، گفت: دستیارانم با جان و دل تلاش می کنند و با حضور حسینی، زوج خوبی را در کادر فنی تشکیل داده ایم. آقای حسینی وقت زیادی گذاشته و زحمات زیادی را می کشد.
سرمربی تراکتورسازی، گفت: بازیکنان مصدوم زیادی داریم و این موضوع ما را اذیت می کند. چند بازیکن را در هفته گذشته در اختیار نداشتیم و این هفته نیز این چنین خواهد بود.

سرمربی تیم تراکتور سازان در خصوص عملکرد فرزین گروسیان، گفت: فرزین عملکرد خوبی در هفته های اخیر داشته و تیم را در بازی گذشته نجات داد. اطمینانی که به این بازیکن داشتیم، مثمر ثمر بوده است و تمرکز خوبی دارد. در هفته های اول مشخص بود که بی تجربگی و بازی نکردن در سال های گذشته، اثر گذار بود ولی به شرایط بهتری رسیده است.

وی ادامه داد: دروازه بان تیم هفته های سختی را در پیش داشته و باید با آمادگی جسمانی خوبی به میدان برود.

یحیی گل محمدی در پایان، اظهار داشت: بازی به بازی به پیش خواهیم رفت و در حال حاضر سه امتیاز دیدار مقابل سیاه جامگان برایمان مهم است. تیم های زیادی از ما در بالای جدول وجود دارند. 

20441

اختصاصی

نظرات ۷

 • تیم ملی

  ان شاالله برد دیگه از محبوب قلبها تراکتور ، سیاه جامگان رو نباید دست کم گرفت اونها در آزادی با پرسپولیس مساوی کردند پس باجدیت هرچه تمام باید بازی کرد

 • اوجان


  یاشاسین یحیی معلم

 • قرمزسروره

  تو هم یک نفر از ارتش سرخی
  انشاله مثه این روزای پرسپولیس و ارتش سرخ توهم موفق باشی
  مکتب سرخ دلا اینجوریه (همیشه برا اسطورهامون هر جا ک باشن حتی تیم رقیب براشون دعا میکنیم ک موفق باشن)
  ولی خداییش یحیی جان این چ وقت چیپ زدن بود اخه خخ

 • علی

  به امید خدا با بازی خوب بچه ها و مربی خوبمون ، تیم سیاه جامگان مشهد و 3بر1 میبریم

 • تراختور قهرمان قلبـــــها

  یاشاسین تراختور بایراقی ...سالگرد امیر علی هوادار خردسال تراختوری است ...درست سال قبل همین روزها بود که به خاطر بیماری دار فانی رو وداع گفت ...این هوادار در تمامی تمرینات تراختور و بازیهای تیم محبوب تراختور حضور داشت ...فردا امیدواریم با بازی خوب و نتیجه گیری عالی روح این هوادار خردسال رو شاد کرده باشیم ...فردا هواداران در دقیقه 6 مهدی کیانی(باتعصب) رو به خاطر انتخاب بهترین بازیکن ماه تشویق خواهیم کرد.

 • سرخ تراختوری

  طلسم نبردن تیمهای مشهدی تموم شده فردا با یک بازی حساب شده و منطقی 3 امتیاز بازی رو میگیریم هواداران پرشور و باشعور تراختور مثل همیشه فردا یار و یاور تیم محبوبشان هستند.

 • دختر پرسپوليسي

  يحيي مربي خيلي خوبي هست اما تو تراكتور حيف ميشه

برچسب ها