قلعه‌نویی: در حق ذوب‌آهن ظلم کرده‌اند نه اشتباه

قلعهنویی-در-حق-ذوبآهن-ظلم-کردهاند-نه-اشتباه

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی ذوب آهن معتقد است شکست تیمش برابر سپاهان و حذف از جام حذفی برابر فجر سپاسی به خاطر ظلم داور به تیم او بوده است.

 

به گزارش وب سایت نود، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: قبل از هر چیزی از اصفهانیان صحبتی دارم. حدود ۳۰ سال است که او را می‌شناسم. او از انسان‌های سالم و پرتلاش در فوتبال است اما ظلمی که به ذوب آهن شده را چه کسی جواب می‌دهد؟ این اشتباه نیست بلکه ظلم است.

او به بازی تیمش برابر سپاهان و فجر سپاسی در جام حذفی اشاره کرد و گفت: بعد از اشتباهات فغانی مقابل سپاهان، به او بازی پخش مستقیم دادید که یک پاداش محسوب می‌شود. یک موقعی اشتباهات داوری و موقعی هم ظلم است. به خاطر ظلمی که به ما شد، جام حذفی را خیلی راحت از دست دادیم. هیچ خبری هم از رسیدگی نیست. گناه ذوب‌آهن این است که پارسال تیم اخلاق شده است. استنباط آن‌ها این است که هر چقدر ظلم شود، چیزی نمی‌گویند. طرف‌ آن‌ها هم قلعه‌نویی است. با خودشان می‌گویند اگر ضد قلعه‌نویی باشید، جریان ضد او نمی گذارد صدایش بلند شود. مربی تیم ما داشت سکته می‌کرد ولی آقای ملکی، داور بازی می‌خندید. امیدوارم رسیدگی شود.

سرمربی ذوب آهن افزود: این ظلم به ما شد ولی ان‌شاء‌الله به تیم‌های دیگر نشود. در بازی‌های قبل هم چنین صحنه هایی بود. شریفات بی‌مورد اخراج شد. واقعا در بازی‌های ما با سپاهان و فجرسپاسی به ذوب آهن ظلم شد. اگر طرف قضیه من هستم که بگویند. اگر واقعا این نیست چرا رسیدگی نمی‌شود. فغانی را دوست دارم چون افتخار مملکت است. ولی هر کسی از چراغ قرمز رد شود، خلاف کرده است؛ چه رییس‌جمهور باشد چه وزیر. حتما هم آقای ملکی پاداش می‌گیرد چون عدالت نیست که به فغانی پاداش بدهند ولی به او ندهند. اشتباهاتی که حاج ملک در بازی پرسپولیس کرد و پنج هفته محروم شد، مانند اشتباهاتی است که فغانی انجام داد. چون ذوب آهن تیم اخلاق‌مدار و کم طرفدار است مانند سایر تیم‌ها برخورد نمی‌شود. ضربه‌هایی که ذوب آهن می‌خورد، به خاطر من است. از اصفهانیان می‌خواهم رسیدگی کند.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۱۲

 • cnm

  دیگه دوره قلعه نویی تموم شده البته قبلا هاهم به ستاره ها متکی بود نه کار تیمی ! الانم شاید بتونه در استقلال پر مهره نتیجه بگیره

 • نازک دل!

  باید یه بهونه ای بیاره دیگه!

 • ــــــمــــــهـــــدـــــی

  داوری به نفع شما بود نه فجر

 • قرمزسروره

  کلا مکتب شیشتاییا زیر سوال بردن همه چیزه
  از زمین و زمان شاکین وقتی نتیجه نمیگیرن
  یکی شون نمیاد معذرت خواهی کنه
  همه چیزو مقصر میدونن جز خودشون
  بازی با الاهلی در اون سطح پنالتی واضح رو طارمی رو نگرفت داور ولی برانکو سکوت کرد یا بازی با سیاه جامگان ک خیلی هم رو نتیجه تاثیر گذار بود
  یکم یاد بگیرین کارای اشتباهتونو ب گردن بگیرین و بابتشون مغذرت خواهی کنین
  اون فوتبال علی اصغری ک ب لطف خسرو جون سه تا جام گرفتی دورش تمومه
  بهتره بری با بنزت دور دور بزنی و دست برداری از این بهانه تراشیا
  اصلا ذوب اهن قشنگ بازی نمیکنه
  برا اونا ژنرالی برا ما امیر علی اصغریی

 • علی ( بارسا - تراکتور )

  قلعه نویی جان مظلوم نمایی نکن . جلوی فجر تک گل ذوب آهن آفساید بود و بازیکن تیمتم باید اخراج میشد البته تو اون بازی پنالتی هم به نفع شما هم نگرفته ان ولی باز بیشتر سود بردین تا ضرر . در ضمن تیم فجر هم 10 نفره شده بود ولی باز نتونستین برنده بشین .
  قبول کنیم که دوران قلعه نویی ها تمام شده و فکر نکنم دیگر امثال قلعه نویی با این تاکتیک بتونه جام بگیره ( پرتاب اوت و سانتر از جناحین ). قلعه نویی یه زمانی به جوونا اعتماد داشت ولی الان ازشون استفاده نمیکنه تیم پارسال قلعه نویی ( تراکتور ) با اینکه نیم فصل دوم با کمبود بازیکن مواجه بود ولی قلعه نویی حاضر نبود به جوونای تیمش اعتماد کنه وبهشون بازی بده و در همه حال از بازیکنای اصلیش که همشونم سن بالا بودن استفاده میکرد که همونم باعث شد تو نیم فصل دوم کامل قافیه را به پرسپولیس و حتی استقلال ببازند و در حالی که نیم فصل اول تنها با دو اختلاف دوم بودم آخر فصل سوم شدن.

 • جواد

  داوران اشتباه میکنن.آقای قلعه نویی شما که خیلی واضخ میگی به ذوب آهن ظلم شده و میخای از آب گل آلود ماهی بگیری در نظر داشته باش .دوفصل پیش همین ذوب آهن دو جام رو از پرسپولیس با اشتباه همین آقای فغانی و آقای جهانبازی گرفت. در لیگ برتر توپ به سینه بنگر خورد و آقای فغانی دقیقه 86 به نفع ذوب پنالتی گرفت و بازی رو بیخود برد در صورتیکه همون تک امتیاز پرسپولیسو قهرمان میکرد و استقلال خوزستان رو دوم. دومین اشتباه داوری باز در بازی ذوب و پرسپولیس در جام حذفی همون سال رخ داد که بی جهت سوشا رو از زمین اخراج کردن و پرسپولیس در وقت اضافه از ذوب آهن دو بر یک باخت و در دیدار فینال حذفی هم استقلال رو برد قهرمان شد د رصورتیکه که حقش نبود و با داوری قهرمان شده بود. چطور اون موقع در حق ذوب آهن ظلم نشده بود ولی حالا ظلم شده.تازه شما بازی با فجر تیم فجر با وقت اضافه نزدیکه به 40 دقیقه ده نفره بازی کرد چرا تیم خودت از این فرصت استفاده نکرد و بازی رو نبرد. به نظر من اینها همش توجیه و تقصیر را گردن دیگران انداختن درست نیست.

 • Wien

  یه کم وقت کردی به داوری اعتراض کن.بابا این چه کنفرانس خبری قبل بازی است؟تمام صحبتاش اعتراض به داوری بود،حتی یه کلمه حرف فنی راجع به بازی نکرده،یعنی حتی یک درصد اشتباه فنی در باختهای تیمش را قبول را قبول نداره،تمام وقت کنفرانس را هم به داوری اعتراض میکنه و اینطوری داور بازی فردا را تحت فشار میذاره،قبلنا در کنفرانس های خبریش همیشه یه جمله کلیشه ای میگفت که تمام بحث فنی تو همون یه جمله خلاصه میشد و آن اینکه:باید ارتباط خط هافبک را با دو سوم جلو(مهاجمین) تیم مقابل را قطع کنیم،همیشه برای هر تیمی با هر سیستمی همین جمله را بکار میبرد،ولی حالا دیگه همون یه جمله را هم نمیگه و فقط اعتراض به داوری میکنه.

 • موسی فتحعلی

  تو هم فقط کارت اعتراض کردنه کریمیم اومد خدا به داد فدراسیون برسه هر دوتون کلا به همه چی معترضید

 • پرهام

  حاج ملک کجا محروم شد؟ بازیهای حذفی رو مگه ندادن بهش؟ بعد تازه خیلی مهمه محرومیت واسه داوره؟؟ با محرومیت لطمه ای که به یه تیم وارد شده ، جبران میشه؟

 • الی

  قلعه نوعیم که همبشه خدابه همه چیز معترضه

برچسب ها