مورینیو راز موفقیت منچستریونایتد در جذب لوکاکو را فاش کرد

مورینیو-راز-موفقیت-منچستریونایتد-در-جذب-لوکاکو-را-فاش-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو در مورد جذب لوکاکو صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در ابتدای تابستان بحث های زیادی درباره انتقال لوکاکو به چلسی مطرح شد و صحبت از این بود که این بازیکن قرار است به استمفوردبریج بازگردد، اما ناگهان در عرض چند روز شرایط تغییر کرد و لوکاکو با تغییر جهت، به پیشنهاد منچستریونایتد پاسخ مثبت داد و راهی الدترافورد شد. حالا مورینیو در آستانه تقابل لوکاکو با تیم سابقش از دلایل موفقیت منچستریونایتد در رقابت با چلسی در جذب این بازیکن صحبت کرده است:

فکر نمی کنم این انتقال به دلیل اثرگذاری من رقم خورد، نه این طور نیست. مسئله این بود که ما مبلغی را که اورتون درخواست کرده بود، پرداخت کردیم. میزان حقوقی را هم که مدیربرنامه بازیکن خواسته بود، مورد موافقت ما قرار گرفت و در نهایت کمیسیونی را که مدیربرنامه لوکاکو درخواست کرد، پرداخت کردیم. من دلیل دیگری برای نهایی شدن این انتقال تصور نمی کنم.

لوکاکو در تابستان با رقمی در حدود 75 میلیون پوند راهی منچستریونایتد شد، گفته می شود وین رونی هم بخشی از مبلغ انتقال وی به الدترافورد بوده است، ضمن این که در قرارداد وی، افزونه هایی به مبلغ 15 میلیون پوند وجود دارد. لوکاکو تا به اینجای فصل شش گل برای یونایتد زده است.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • :/

    مرسی صداقت یاد بگیرن مدیرا و مربیهای ما:/

برچسب ها