کونته: شکست 3-0 مقابل آرسنال، نقطه عطفی برایم بود

کونته-شکست-3-0-مقابل-آرسنال-نقطه-عطفی-برایم-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته درباره شکست سنگین فصل قبل مقابل آرسنال صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، چلسی در ابتدای فصل گذشته در بازی مقابل آرسنال متحمل شکست سنگین 3-0 شد و بعد از آن باخت سخت بود که کونته سیستم تیمش را به 3-4-3 تغییر داد و در نهایت همین سیستم موجبات شکوفایی تیم چلسی را فراهم آورد و آن ها تا قهرمانی لیگ چزیره هم پیش رفتند، حالا کونته در آستانه تقابل دوباره با آرسنال در مورد آن شکست صحبت کرده است:

راستش را بخواهید، بعد از آن باخت نگران نشدم. چرا که به کارم اعتماد دارم، به خودم، ایده ها و سبک کاری ام اعتماد دارم. یک تجربه می تواند منفی یا مثبت شود. اما قرار نیست من ذهنیتم را تغییر دهم. با یک اتفاق من سبک و ایده هایم را تغییر نمی دهم. آن مسابقه مقابل آرسنال را به یاد دارم، بازی خیلی سختی برای ما بود. اما بعد از آن مسابقه سیستم تیم را تغییر دادم چرا که به خوبی تیمم را شناختم. ما توازن لازم را نداشتیم، حریف کاملاً از ابتدا تا آخر روی ما تسلط داشت، اما بعد از آن مسابقه خیلی چیزها را تغییر دادیم و در نهایت موفق شدیم قهرمانی در لیگ را جشن بگیریم.

به نظرم هر مربی باید کاملاً روی کار خودش تمرکز کند، هر روز کار کند و تلاش کند. تنها با سخت کوشی و کار است که می توان به پیشرفت رسید و سال های سال در یک تیم ماند.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • عمرتاجی

    باآقای خوشتیپ.چلسی قطعاتاده سال آینده رکوردمنچسترونزدیک میکنه وروزی خواهدشکست.بشرط ثبات مربی.داشتیم مورینیویه فصل جزپایین جدولی هابود

  • الغرافه ی کبیر

    عجب مربی این کونته من فکر نمی کردم که پارسال چلسی قهرمان لیگ میشه فکر می کردم تیم گواردیولا با مورینیو قهرمان میشه ولی کونته خودشو به همه ثابت کرد

برچسب ها