جوانگرایی جلالی مقابل برانکو؛ استراتژی یا بهانه‌جویی؟

جوانگرایی-جلالی-مقابل-برانکو؛-استراتژی-یا-بهانهجویی؟

وبسایت رسمی برنامه نود - مجید جلالی با ترکیبی تیمش را به مصاف پرسپولیس فرستاد.

به گزارش وب‌سایت نود، جلالی زمانی به جوانگرایی معروف بود اما در یکی، دو سال اخیر تغییر رویه داده و با استفاده از بازیکنان باتجربه و امتحان پس‌داده، روند جدیدی را در مربی‌گری‌اش آغاز کرده است. با این حال جلالی بعد از مدتها به یاد قدیم‌ها دست به جوانگرایی زده است، اتفاقی که مشخص نیست به دلیل نارضایتی او از بازیکنان باتجربه‌اش است یا غافلگیر کردن برانکو. شاید هم جلالی دست به این تغییرات زده تا بهانه‌ای برای باخت احتمالی مقابل پرسپولیس داشته باشد و با پنهان شدن پشت این جوانگرایی انتقادات کمتری را بابت باخت به پرسپولس متحمل شود و در صورت برد هم برگ برنده‌ای بزرگ را در دستانش داشته باشد.

تیم مجید جلالی با میانگین سنی حدود 26 سال مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت. اگرچه 26 سال میانگین سنی خیلی پایینی نیست اما این عدد نسبت به تیمی که جلالی در سایر بازی‌ها روانه میدان کرده بود کاهش زیادی داشته است. حضور پیام نیازمند به عنوان دروازه‌بان 23 ساله در مقایسه با رحمان احمدی 37 ساله و کنار گذاشتن صادقی 36 ساله نقش زیادی در این کاهش میانگین سنی دارد. مسن‌ترین بازیکن پیکان در این بازی، مهدی مومنی با 31سال سن است. جلالی با تیم متحول‌شده‌اش باید به مصاف تیم آماده و هماهنگ برانکو برود. دیداری که می‌تواند بازی مرگ و زندگی جلالی هم باشد.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۲

  • نوستراداموس

    ویندوز عوض کردند آقای جلالی
    باید دید سی پی یو و گرافیکش جواب میده یا نه

  • رائول

    پرسپولیس واقعا بد بازی کرد. باز هم تیم حریف فقط یک ضربه در چهارچوب داشت، که گل شد. طارمی و احمدزاده که اصلا جز راه رفتن کار دیگه ای نتونستن انجام بدن!!!!!!!!!

برچسب ها