برد 6 گل در بازی ششم و قهرمانی لیگ؛ تاریخ برای قلعه نویی تکرار می شود؟

برد-6-گل-در-بازی-ششم-و-قهرمانی-لیگ؛-تاریخ-برای-قلعه-نویی-تکرار-می-شود؟

وبسایت رسمی برنامه نود - ذوب آهن اصفهان در ششمین بازی خود در رقابت های این فصل استقلال خوزستان را با شش گل بدرقه کرد.

به گزارش وب سایت نود، ذوب آهن اصفهان فصل را با نتایج متوسطی آغاز کرد؛ این تیم در پنج بازی نخست این فصل به 3 تساوی، یک برد و یک باخت دست یافته بود و با کسب 6 امتیاز به دیدار هفته ششم برابر استقلال خوزستان رسید. در این دیدار شاگردان امیر قلعه نویی کاملاً برتر از حریف بودند و در طول بازی اصلاً موقعیت گلزنی قابل ذکری به حریف ندادند؛ بلکه از همان ابتدا کار را هجومی آغاز کرده و فرصت های زیادی را روی دروازه شیخ ویسی خلق کردند. در پایان، ذوب آهن میزبان مزد برتری و بازی هجومی خود را گرفت و با نتیجه پرگل 6 بر صفر آبی پوشان خوزستانی را مغلوب کردند.

نتایج این روزهای ذوب آهن می تواند یادآور روزهای خوش قلعه نویی در استقلال تهران در هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر باشد؛ در هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر، استقلال گرچه فصل را با پیروزی آغاز کرد، اما در ادامه سه شکست و یک تساوی حاصل کار این تیم بود تا در پایان هفته پنجم 4 امتیازی شده و با ثبت 3 شکست، در وضعیت بحرانی قرار گرفت. اما استقلال در ششمین بازی خود در لیگ برتر هشتم به مصاف همنام اهوازی رفت تا استقلال اهواز با هدایت اکبر میثاقیان را با نتیجه پرگل 6 بر صفر شکست دهد. از این بازی استقلال استارت قهرمانی را زد و نتایج این تیم کاملاً دگرگون شد و حریفان را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشت تا در نیم فصل دوم به طور جدی به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی مطرح باشد. سرانجام استقلال که برای کسب عنوان قهرمانی رقابت تنگاتنگی با ذوب آهن داشت، در روز پایانی با غلبه بر پیام خراسان توانست به عنوان قهرمانی دست یابد.

و حالا قلعه نویی در لیگ برتر هفدهم، و این بار به عنوان سرمربی ذوب آهن، با کسب پیروزی درخشان 6 بر صفر برابر آبی پوشان خوزستانی، نتایج و روند مشابهی با استقلال لیگ هشتم داشته است؛ استقلالی که در پایان همان فصل به عنوان قهرمانی رسید. حال باید منتظر نتایج قلعه نویی و تیمش در ادامه رقابت های فصل ماند؛ فوتبال غیرقابل پیش بینی است و هیچ کس نمی داند که آیا باز هم تاریخ برای قلعه نویی تکرار خواهد شد و این مربی باز هم استارت قهرمانی را با پیروزی 6 بر صفر برابر آبی پوشان خوزستانی خواهد زد؟ البته قهرمانی با ذوب آهن به مراتب دشوارتر از کسب این عنوان همراه با استقلال تهران خواهد بود، اما قلعه نویی مربی باتجربه و کاربلدی است، و بر مبنای این اصل که فوتبال هرگز قابل پیش بینی نیست، این تیم را می توان از مدعیان کسب عنوان قهرمانی به حساب آورد و منتظر عملکرد این تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر ماند.

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۱۲

 • راشا

  خیر! نمی شود.

  • ذوبی

   برو نذر کن....خخخخخ

 • Saeed

  یادش بخیر بعد اون همه تیم ها رو گلباران کرد و اون سال بعد بارسلونا دومین تیم از لحاظ تعداد گل زده شد .

  • امین

   یادتونه علیه اش شعار میدادید چون پنجم شد

 • آراز

  ژنرال هنوز خسته نشده بعید نیست کسی چه میداند

 • عمو آرش

  ژنرال

 • reza

  آیا کسی غیر از امیرخان میتونه در لیگ برای استقلال جام بیاره؟

 • آبی ترین آبی دل

  عشق منی تو ژنرال....تو موفقومیشوی چون شوو من نیستی...

 • محمد تاخیری

  هفته پیش هم این موضوع مطرح شد که تاریخ برای استقلال تکرار میشود و استقلال امسال، مثل استقلال لیگ هشتم قهرمان میشه یا نه. این مقایسه ها جالبه ولی سخت تحقق پیدا میکنه. الان فاصله ذوب آهن با صدر ۷ امتیازه و با این که خودم استقلالیم اما مدعی اول قهرمانی پرسپولیسه و گذشتن از این تیم واقعا سخته. به امید اینکه دوباره شاهد قهرمانی استقلال در لیگ و جام حذفی باشیم.

 • M.a

  ژنرال تورو خدا برگرد اس اسو بساز بازم
  میدونم نامهربونی دیدی ولی بخاطر استقلال برگرد امیرخان

 • علی

  ایشالا جام قهرمانی برمیگرده اصفهان..همونجا که جای اصلیشه

 • پرسپولیس قهرمان

  اینا همه خرافاته پارس جنوبی مثل لایپزیش از وقتی که رو کار اومد اول شد ولی وقتی رسید لیگ برتر بایرن نذاشت قهرمان بشه. تو لیگ خودمونم بایرن ایران نمی ذاره.ذوب آهن که دیگه هیچی

برچسب ها