ایران با شکست برزیل به نیمه نهایی جام جهانی فوتبال هفت نفره راه یافت

ایران-با-شکست-برزیل-به-نیمه-نهایی-جام-جهانی-فوتبال-هفت-نفره-راه-یافت

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران به جمع ۴ تیم برتر مسابقات جهانی آرژانتین راه یافت.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال هفت نفره کشورمان با شکست تیم برزیل در رقابت‌های مرحله دوم، موفق شد به جمع 4 تیم برتر دنیا راه یابد.

امین اله مانی، سرمربی تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: همان طور که پیش بینی می‌کردیم، دیدار بین تیم های برزیل و کانادا در گروه A با پیروزی برزیل همراه بود و بر این اساس ایران که تیم دوم گروه B شناخته شده بود، در دیدار مرحله دوم به مصاف تیم اول گروه A یعنی برزیل رفت.

وی افزود: دیدار بسیار حساس و سنگینی را پشت سر گذاشتیم و تا پایان وقت قانونی، هیچ کدام از تیم‌ها گلی به ثمر نرساندند و نتیجه بدون گل باقی مانده بود.

رئیس انجمن فوتبال معلولین تصریح کرد: با پایان یافتن وقت قانونی، نوبت به وقت اضافه رسید که در وقت اضافه اول هم نتیجه تغییری نکرد و در آخرین دقایق وقت اضافی دوم، حسین تیزبر یک گل به ثمر رساند و ایران با نتیجه یک بر صفر پیروز میدان شد.

سرمربی تیم ملی گفت: بر این اساس ایران به دیدار نیمه نهایی مسابقات جهانی صعود کرد و روز چهارشنبه در مرحله نیمه نهایی مقابل تیم انگلستان به میدان خواهد رفت. از سوی دیگر تیم روسیه و اوکراین نیز در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی با هم روبرو می‌شوند و برنده این دیدار نیز دیگر فینالیست این دوره از مسابقات جهانی خواهد بود.

این مسابقات از 19 شهریور ماه با حضور 16 تیم آغاز شده و تا اول مهر ماه در شهر سان لوئیز برپاست.

2051

اختصاصی

نظرات ۴

 • حمیدسامانی

  تبریک عالی بود برزیل همیشه برزیله حالا در هر رده فوتبالی که میخواد باشه

 • علی

  تبریک و با آرزوی موفقیت های بیشتر

 • الغرافه ی کبیر

  این پیروزی مبارک همه ی مردم ایران و به خصوص بچه های زحمت کش فوتبال هفت نفره باشه

 • jd.dri

  دست مریزاد بچه ها ...
  ایشاللا با جام برگردین ایران ...

برچسب ها